Transport ADR Gostyń

Skorzystaj z wysokiej jakości usług transportowych dostępnych w Gostyniu – HiT Transport zaprasza do współpracy.

Usługi transportowe mają bardzo szeroki zakres: od kwestii organizacyjnych, poprzez przygotowanie i załadunek towaru, aż po przewiezienie go we wskazane miejsce i przekazanie odbiorcy. Usługi te obejmują także kwestie formalne oraz kontrolę przebiegu zlecenia na każdym jego etapie. W każdym procesie transportowym udział bierze wiele osób: kierowca, spedytor, księgowa, kierownik oddziału… Dzięki pracy zespołowej i odpowiedniemu podziałowi obowiązków praca przebiega sprawnie i bezpiecznie. Ważne jest jednak to, aby każda uczestnicząca w realizacji zlecenia osoba miała odpowiednie kompetencje, wiedzę i doświadczenie – to eliminuje ryzyko jakiegokolwiek niepowiedzenia. To szczególnie ważne w przypadku przewożenia materiałów niebezpiecznych, czyli transportu ADR. Jednakże na kwalifikacje pracowników należy zwracać uwagę niezależnie od tego, jaki towar się przewozi.

Międzynarodowy transport drogowy Gostyń

Nasza firma zajmuje się międzynarodowym transportem drogowym i oferuje usługi na najwyższym poziomie. Mogą z nich korzystać podmioty polskie i zagraniczne. Realizujemy przewozy do wielu krajów Europy – nasze samochody spotkać można w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Chorwacji, krajach skandynawskich… Podejmujemy się przewozu różnorodnych towarów, dlatego jeśli chcesz przydzielić nam zlecenie dotyczące transportu, skontaktuj się z nami i zapoznaj ze szczegółami oferty.

Spedycja międzynarodowa Gostyń

Specjaliści od spedycji międzynarodowej pracujący w HiT Transport zadbają o to, aby towar trafił we wskazane miejsce na czas i aby koszty przewozu były jak najniższe. Opracują trasę i będą czuwali nad przebiegiem transportu. Możesz im zaufać!

Spedycja krajowa Gostyń

Jako że realizujemy również zlecenia na terenie kraju, wśród naszych specjalistów znajdują się także pracownicy spedycji krajowej. Chcesz przewieźć dowolny towar z Gostynia do lokalizacji na terenie Polski? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat naszych usług w tym zakresie.

Transport ADR Gostyń

Wspomniany już wcześniej transport ADR to kolejna dziedzina działalności HiT Transport. Towary takie jak:

  • substancje łatwopalne,
  • substancje wybuchowe,
  • substancje toksyczne

i inne materiały o charakterze niebezpiecznym możemy przewieźć w kontrolowanych warunkach we wskazane przez klienta miejsce. Dysponujemy zarówno wiedzą, jak i technologią, które pozwalają nam na rzetelną realizację zleceń w tym zakresie.

Prowadzisz działalność w Gostyniu lub okolicach? Chcesz zlecić transport towarów na terenie kraju lub za granicę? Działająca na terenie całej Polski firma HiT Transport może stać się partnerem w Twoim biznesie i pomocą w osiąganiu sukcesów na rynku krajowym i międzynarodowym. Podejmij współpracę z fachowcami i przekonaj się, jak silnie mogą się przyczynić do Twojego sukcesu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!