Transport ADR Środa Wielkopolska

Usługi przewozowe – transport ADR, transport krajowy i zagraniczny, spedycja – to wszystko znajdziesz w jednym miejscu: w HiT Transport!

Jakie kwestie są najważniejsze w transporcie? Bezpieczeństwo? Terminowość? Właściwe zarządzanie procesem? W HiT Transport wszystkie te sprawy stawiamy na równi, dzięki czemu możemy oferować najwyższej jakości usługi w zakresie transportu międzynarodowego, krajowego oraz transportu ADR. Sprawdź, w jakim zakresie możesz podjąć z nami współpracę w Środzie Wielkopolskiej.

Międzynarodowy transport drogowy Środa Wielkopolska

Pierwszą z usług, którą chcielibyśmy zaproponować przedsiębiorcom ze Środy Wielkopolskiej, jest międzynarodowy transport drogowy. Wykorzystujemy nasz własny tabor pojazdów, o który samodzielnie dbamy i który przygotowujemy do realizacji nawet wielotygodniowych tras po całej Europie. Dzięki temu mamy pewność, że nasza flota jest w doskonałym stanie technicznym, a powierzany nam towar będzie właściwie zabezpieczony na czas realizacji zlecenia. Zatrudniamy też kierowców z wieloletnim doświadczeniem oraz z odpowiedzialnym podejściem do swoich obowiązków. To daje gwarancję sukcesu…

Spedycja międzynarodowa Środa Wielkopolska

… oczywiście w połączeniu z dobrze zorganizowaną spedycją międzynarodową. Specjalistów w tej dziedzinie szkolimy i wspieramy na każdym etapie ich pracy, aby pomóc im osiągać jak najlepsze efekty. Ich wydajna praca wpływa na sukces całej firmy oraz oczywiście na opinię, która na nasz temat panuje w branży.

Czynności należące do obowiązków spedytora to między innymi:

  • planowanie dokładnych tras przewozu,
  • dobieranie pojazdów i kierowców,
  • monitorowanie przebiegu zlecenia,
  • przygotowywanie dokumentacji transportowej i pozostałych kwestii formalnych.

Spedytor to swoisty specjalista od wszystkiego, jeśli chodzi o transport. Nic nie może go zaskoczyć podczas realizacji zlecenia, dlatego też jego doświadczenie w branży jest bezcenne.

Spedycja krajowa Środa Wielkopolska

Realizujemy również usługi w zakresie spedycji krajowej, czyli organizacji przewozu towarów w Polsce – zarówno na długich, jak i na krótkich, lokalnych trasach. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, choć oczywiście ma znaczenie to, czy jest to jednorazowa współpraca, czy stałe zlecenie na dostawy. Jeśli chcesz skorzystać z takich usług w Środzie Wielkopolskiej, wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami i zapytasz o więcej szczegółów.

Transport ADR Środa Wielkopolska

Oferujemy również profesjonalny transport ADR z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących w Europie procedur dotyczących przewożenia i magazynowania substancji uznanych za niebezpieczne. Materiały łatwopalne, wybuchowe, toksyczne lub w inny sposób potencjalnie niebezpieczne dla środowiska i ludzi muszą być przewożone ze szczególną ostrożnością. Warto powierzyć tę kwestię tak doświadczonemu zespołowi jak nasz i nie martwić się o powodzenie przedsięwzięcia.

Zapraszamy do współpracy Środę Wielkopolską i okolice – czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny!