Transport międzynarodowy Gniezno

Interesują Cię usługi z zakresu transportu międzynarodowego? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w Gnieźnie!

Właściwa organizacja transportu międzynarodowego to dla firm produkcyjnych niezastąpiona szansa na rozwój i nawiązywanie kolejnych relacji handlowych z zagranicznymi podmiotami. Aby transakcje dochodziły do skutku, konieczny jest nie tylko przesył pieniędzy, ale i fizyczne przekazanie zakupionego towaru odbiorcy. To z kolei nie byłoby możliwe bez usług transportowych.

Międzynarodowy transport drogowy Gniezno

Transport drogowy to w warunkach europejskich najlepszy i najtańszy sposób przewożenia towarów. Oczywiście jest on uzupełniany rozwiązaniami wykorzystującymi kolej, rzeki, morze czy też przestrzeń powietrzną. Transport kolejowy, wodny i lotniczy lepiej sprawdza się jednak w znacznie dalszych dystansach i niestety w większości przypadków jest droższy. Co więcej, musi być realizowany w ramach usług kombinowanych, gdyż ani pociąg, ani statek, ani samolot nie mogą bezpośrednio dostać się do ostatecznego odbiorcy. Umożliwi to jedynie samochód ciężarowy, który może poruszać się po rozbudowanej sieci dróg. Dlatego też międzynarodowy transport drogowy jest najszybciej rozwijającą się dziedzina transportu i to na niego istnieje w Europie (i na świecie) największe zapotrzebowanie.

Spedycja międzynarodowa Gniezno

Właściwa realizacja transportu wymaga właściwej organizacji. Tym właśnie zajmuje się spedycja międzynarodowa – dziedzina, w której specjalizuje się firma HiT Transport. Opracowywanie tras transportowych, planowanie pracy kierowców, zarządzanie procesami takimi jak załadunek, przewóz, rozładunek, przeładunki, przygotowywanie dokumentacji transportowej itd. to nasze zadania, które realizujemy zarówno dla firm z Gniezna, jak i z innych miast. Dzięki nam setki firm produkcyjnych mają możliwość dotarcia ze swoimi produktami do zagranicznych podmiotów. A to jedynie część naszych zadań…

Spedycja krajowa Gniezno

Kolejną część stanowią zlecenia w zakresie spedycji krajowej – czyli zarządzania przewozem towarów na terenie Polski. Ta kwestia umożliwia z kolei przedsiębiorcom z Gniezna dostarczenie produktów do odbiorców na terenie kraju. Umożliwia także zaopatrywanie firm w niezbędne do ich działalności surowce, maszyny, narzędzia. W HiT Transport dbamy o to, aby każdy towar trafił dokładnie tam, gdzie jest jego cel, i dokładnie w takim czasie, jaki został wyznaczony.

Jeśli prowadzisz działalność w Gnieźnie i szukasz firmy, z którą mógłbyś podjąć współpracę w zakresie:

  • międzynarodowego transportu drogowego,
  • spedycji międzynarodowej,
  • spedycji krajowej,
  • usług logistycznych,
  • transportu na długich i krótkich dystansach,

serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Czy to pojedyncze zlecenie, czy stała współpraca – dołożymy wszelkich starań, abyś był usatysfakcjonowany i aby towar trafił we wskazane miejsce w idealnym stanie i we wskazanym terminie. Czekamy na kontakt, liczymy na udaną współpracę i trzymamy kciuki za Twój sukces na rynku (osiągany wkrótce być może z naszą pomocą!).