Transport międzynarodowy Kalisz

HiT Transport to specjaliści od transportu międzynarodowego i krajowego. Poznaj nas bliżej!

Powierzając swoje towary firmie transportowej warto mieć jak największą pewność co do jej rzetelności i profesjonalizmu. Transport międzynarodowy towarów to ogromne wyzwanie i z pewnością nie mogłyby mu sprostać osoby, które nie mają wystarczającego doświadczenia, wiedzy, umiejętności czy też predyspozycji. Dla zdecydowanej większości zleceniodawców profesjonalizm firmy transportowej ma kluczowe znaczenie. Chcą powierzyć przewóz towarów osobom, które będą potrafiły zadbać prawidłowo o:

  • warunki, w których przewożony jest ładunek,
  • dotrzymanie terminów,
  • pełne bezpieczeństwo towarów,
  • kontrolę przebiegu zlecenia,
  • profesjonalną, ale życzliwą atmosferę współpracy.

Międzynarodowy transport drogowy Kalisz

HiT Transport to firma, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pozwala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Wiemy, jak zadbać o powierzone nam towary, jak zorganizować ich przewóz, jak wybrnąć z ciężkich sytuacji, które mogą pojawić się na drodze i jak upewniać naszych klientów na każdym kroku o tym, że jesteśmy warci ich zaufania. Międzynarodowy transport drogowy, który realizujemy od lat, to dziedzina, w której nie mamy sobie równych. Jakość naszych usług potwierdzą nasi klienci z Kalisza i okolic. Współpracę podjęliśmy już z setkami podmiotów, które zleciły nam transport do różnych krajów europejskich – zarówno tych należących do Unii Europejskiej (np. Niemiec, Belgii, Francji, Hiszpanii), jak i spoza UE (Norwegia, Rosja, Szwajcaria). Lata pracy w branży transportowej oraz realizowania zleceń międzynarodowych pozwoliły nam wyspecjalizować się w tej dziedzinie i obecnie oferować usługi na najwyższym poziomie.

Spedycja międzynarodowa Kalisz

Organizacja przewozu towarów może odbywać się sprawnie i efektywnie tylko jeśli jest poparta dobrym przygotowaniem teoretycznym oraz praktycznym doświadczeniem. To pierwsze nasi spedytorzy zdobywają podczas nauki w szkołach średnich i wyższych oraz w czasie szkoleń i warsztatów. To drugie z kolei zdobywają stopniowo, pracując w naszej firmie i realizując coraz bardziej odpowiedzialne zadania z zakresu spedycji międzynarodowej. Rozwój pod okiem bardziej doświadczonych współpracowników pozwala im stawać się specjalistami w swojej dziedzinie. Nasz zespół spedytorów to grupa osób wzajemnie wspierających się i uczących od siebie nawzajem. To czyni nas wiarygodnym usługodawcą i przyciąga do nas klientów z okolic Kalisza, jak i z innych rejonów Polski.

Spedycja krajowa Kalisz

Dobra opinia na temat firmy nie bierze się znikąd. Powstaje na podstawie doświadczeń dotychczasowych klientów. Nasi klienci podkreślają, że są zadowoleni z usług, które oferujemy zarówno w kwestii przewozów międzynarodowych, jak i spedycji krajowej. Ich zadowolenie jest naszą najlepszą wizytówką, która – mamy nadzieję – pozwoli nam w przyszłości realizować jeszcze więcej udanych zleceń.

Transport ADR Kalisz

Szukasz w Kaliszu rzetelnej firmy, która zajmie się transportem substancji niebezpiecznych? Skontaktuj się z HiT Transport –  przyjmujemy zlecenia na transport ADR zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo ani terminy. Zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt.

Zapraszamy do współpracy podmioty z Kalisza i nie tylko – czekamy na kontakt!