Transport międzynarodowy Śrem

HiT Transport to specjaliści od przewozów międzynarodowych. Sprawdź, co możesz nam zlecić i dlaczego warto z nami współpracować.

Nasza firma specjalizuje się w transporcie międzynarodowym, ale realizuje też przewozy na terenie kraju. Poniżej przybliżamy charakterystykę usług, które realizujemy dla podmiotów ze Śremu oraz z całej Polski.

Międzynarodowy transport drogowy Śrem

W zakresie międzynarodowego transportu drogowego można nam zlecić realizację całej usługi na wszystkich jej etapach – począwszy od przygotowania dokumentacji, poprzez załadunek i zabezpieczenie towaru na naszych pojazdach, aż po sam przewóz i rozładunek towarów w miejscu docelowym. Zarządzamy całym procesem:

  • planujemy trasę przewozu,
  • dobieramy tabor transportowy oraz zatrudniamy kierowców realizujących przewóz,
  • odbieramy towar od nadawcy i przewozimy go do odbiorcy,
  • przygotowujemy i dostarczamy odpowiednim podmiotom całą związaną z usługą dokumentację,

Powierzając nam przewóz swoich towarów ze Śremu do dowolnego miejsca na terenie Europy, możesz być pewien, że dotrą one dokładnie tam, gdzie powinny i we wskazanym w zleceniu terminie. Nowoczesne środki transportu, którymi dysponuje firma HiT Transport, to niezawodne samochody ciężarowe oraz naczepy dostosowane do każdego rodzaju przewożonego produktu.

Spedycja międzynarodowa Śrem

Nasze usługi w zakresie spedycji międzynarodowej możemy realizować profesjonalnie, sprawnie i bezpiecznie dzięki:

  • stałej dostępności taboru pojazdów,
  • łatwości w organizacji transportu międzynarodowego oraz szybkiej reakcji na każde zlecenie,
  • znajomości branży transportowej oraz warunków panujących na drogach europejskich,
  • elastyczności, którą charakteryzuje się nasza firma przy współpracy z klientami.

Zajmujemy się przewozem produktów spożywczych, chemicznych, kosmetycznych, tekstylnych, mebli oraz wszelkich innych grup towarów. Podejmiemy się przewiezienia wyrobów świeżych, chłodzonych i mrożonych, a także tych, które wymagają innych szczególnych warunków przechowywania i transportu. Nasi klienci przedstawiają swoje oczekiwania, a my słuchamy i robimy wszystko, by sprostać im w 100%.

Spedycja krajowa Śrem

Nasze usługi obejmują także spedycję krajową. Śrem to jedna z miejscowości na mapie Polski, w której przedsiębiorcy chętnie korzystają z usług w tym zakresie. Wielu z nich wybrało właśnie naszą firmę, do czego zachęcamy także pozostałych. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz terminowość. Nasi klienci mogą stale kontrolować przebieg zlecenia dzięki wbudowanym urządzeniom GPS w pojazdach realizujących przewóz oraz sprawnemu systemowi przesyłania informacji, który stosujemy w naszej firmie.

Jeśli szukasz w swojej okolicy – w tym przypadku w Śremie – firmy transportowej, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie przewozów i spedycji, świetnie trafiłeś. HiT Transport to firma, która spełnia oczekiwania tysięcy klientów na terenie całej Polski. Dołącz do ich grona i przekonaj się sam, że warto z nami współpracować. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu z jednym z oddziałów HiT Transport.