Transport spedycja Kalisz

Te dwie dziedziny to podstawa naszej działalności. Sprawdź, co robimy, aby oferować usługi na najwyższym poziomie!

HiT Transport zajmuje się transportem i spedycją. Choć dziedziny te są mocno ze sobą powiązane, to jednak nie można tych słów używać jako synonimów. Ich zasięg nieco się różni. Transport to po prostu przewóz towarów z jednego miejsca do drugiego – np. z Kalisza do Hamburga. Spedycja natomiast to proces zarządzania tym przewozem – w taki sposób, aby określony towar trafił do określonego miejsca we wskazanym czasie i w nienaruszonym stanie.

Międzynarodowy transport drogowy Kalisz

Podczas realizacji zleceń z zakresu międzynarodowego transportu drogowego stawiamy przede wszystkim na terminowość i bezpieczeństwo. Terminowość – bo od tego, czy towar trafi do miejsca przeznaczenia na czas, niejednokrotnie zależy powodzenie przedsięwzięć, wyniki sprzedaży czy inne kwestie związane z działalnością odbiorcy towarów. Bezpieczeństwo – bo towar musi trafić do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie; dlatego też warunki przewozu muszą być odpowiednio dostosowane do jego specyfiki, a kierowca poinformowany i przeszkolony z zakresu transportu określonych rodzajów ładunków. Aby możliwe było bezpieczne i terminowe realizowanie usług transportowych, niezbędne jest właściwe zarządzanie całym procesem od początku do końca. I tu właśnie odkrywamy rolę spedycji.

Spedycja międzynarodowa Kalisz

Zadaniem spedycji międzynarodowej jest organizowanie procesu przewozu towarów pomiędzy (przynajmniej) dwoma różnymi krajami. Oczywiście niekiedy wchodzi w grę przekroczenie więcej niż jednej granicy, jeśli transport odbywa się na większą odległość. Chcąc jak najlepiej realizować usługi spedycyjne, firma transportowa musi stale dokształcać swoich pracowników. Muszą oni posiadać zaktualizowaną wiedzę dotyczącą przepisów w prawie transportowym, orientować się w zmieniających się warunkach drogowych (aby wybierać najbardziej dogodne i korzystne z finansowego punktu widzenia trasy), a także umiejętnie współpracować z kierowcami i innymi uczestnikami procesu transportowego. Nasi specjaliści z Kalisza robią to jednak doskonale i dlatego jesteśmy wiodącą na rynku firmą w dziedzinie spedycji międzynarodowej.

Spedycja krajowa Kalisz

Naszą drugą specjalnością jest spedycja krajowa, której zadaniem jest sprawne organizowanie przewozu ładunków na terenie Polski. Polskie drogi nie mają dla nas tajemnic (podobnie jak i przepisy, które określają zasady poruszania się po nich). Nasza wiedza i doświadczenie stanowią potężny oręż, dzięki któremu możemy podjąć (zawsze wygraną!) walkę z wyzwaniami w codziennej pracy w branży spedycyjnej.

Transport ADR Kalisz

Transport ADR nie ma dla nas tajemnic. Zajmujemy się przewozami substancji uznanych za niebezpieczne – możesz nam bez obaw powierzyć ładunki, których przewozu nie podejmą się inne firmy. Dzięki nam trafią do miejsca docelowego bezpiecznie i terminowo. Zapraszamy do podjęcia współpracy z HiT Transport.

Chcesz się przekonać, dlaczego z taką pewnością siebie mówimy o naszych usługach i ich jakości? Skorzystaj z nich sam – pozwól nam zrealizować zlecenie, a już wkrótce okaże się, że na tym jednym nasza współpraca się nie skończy Serdecznie zapraszamy do współpracy podmioty z Kalisza i okolic. Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów już teraz!