Transport spedycja Rawicz

Najsprawniejszy transport, najlepiej zorganizowana spedycja, fachowa obsługa klientów, szybka realizacja zleceń – to właśnie oferuje HiT Transport przedsiębiorcom z Rawicza. Poznaj bliżej naszą ofertę!

Międzynarodowy transport drogowy Rawicz

Interesuje Cię międzynarodowy transport drogowy? Nasza firma specjalizuje się w nim od lat, a doskonałe efekty naszej pracy są doceniane przez setki klientów. Realizujemy transport do takich popularnych lokalizacji jak:

  • Niemcy,
  • Francja,
  • Hiszpania,
  • Belgia,
  • Holandia,
  • Czechy,

a także do wielu innych krajów europejskich. Nasze samochody można spotkać na drogach międzynarodowych w każdym zakątku Europy. Są rozpoznawane po jaskrawym odcieniu żółci, który nawiązuje do naszego firmowego loga. Może miałeś okazję się z nimi zetknąć gdzieś za granicą?

Spedycja międzynarodowa Rawicz

Chcąc oferować najlepszej jakości usługi transportowe, musimy specjalizować się także w spedycji międzynarodowej. Dla ans te dwie dziedziny działalności są nierozerwalne. Oczywiście można realizować zadania z jednej i drugiej oddzielnie, na co decyduje się wiele firm spedycyjnych współpracujących z przewoźnikami. Jednak w praktyce organizacja pracy jest wtedy znacznie utrudniona, a realizacja zleceń może się niepotrzebnie wydłużać. My bierzemy odpowiedzialność za całą usługę od początku do końca – od zaplanowania trasy, po dostarczenie towaru do odbiorcy.

Spedycja krajowa Rawicz

Przedsiębiorcom z Rawicza oferujemy również usługi z zakresu spedycji krajowej oraz przewozów na terenie Polski. Warto podjąć z nami stałą współpracę w tej dziedzinie – zlecić stałe dostawy jakiegoś towaru lub obsługę korespondencji, paczek, zaopatrzenia. Wszystkie szczegóły można omówić bezpośrednio z naszym przedstawicielem, kontaktując się z nami telefonicznie.

Można także zlecić na przewóz jednorazowy, np. w przypadku większego ładunku. Specjalizujemy się w przewozach drobnicowych, ale podejmiemy się także innych zadań, ponieważ dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizowanie usług na najwyższym poziomie, bez ryzyka opóźnień czy zagrożenia dla towaru, niezależnie od jego właściwości.

Transport ADR Rawicz

Nasza firma specjalizuje się także w transporcie ADR, czyli transporcie towarów uznawanych przez międzynarodowe konwencje za niebezpieczne. Niektóre z nich mogą być naprawdę kłopotliwe w przewozie, np. materiały łatwopalne, wybuchowe, chemiczne o groźnych właściwościach. Dysponujemy technologią, która doskonale sobie z nimi poradzi, a nasi kierowcy znają wszystkie procedury i realizują te niełatwe zlecenia w sposób w pełni bezpieczny.

Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie firmy z Rawicza, które interesuje transport i spedycja na najwyższym poziomie. Chętnie przedstawimy bliżej cały zakres naszych usług.