3 miejsce w rankingu najaktywniejszych w systemie TRANS.EU

iT Transport na 3 miejscu w rankingu TRANS.EU – co to oznacza?

Z dumą możemy poinformować o zajęciu przez naszą firmę 3 miejsca w rankingu najaktywniejszych firm w systemie Trans.eu za rok 2014. Co to oznacza? 

Firma HiT Transport to, zgodnie z opiniami klientów i branży, bardzo dobry płatnik, trzeci pod względem ilości zawartych transakcji, który zebrał bardzo dużo pozytywnych opinii i komentarzy. Cechuje ją także bardzo duża liczba wystawianych ładunków zakończonych zawartymi transakcjami. 

Nie spoczniemy na laurach i będziemy dalej dawać z siebie  wszystko, żeby pewnego dnia stanąć na podium jako numer jeden. 

Poniżej komentarz Prezesa Zarządu, Huberta Szawaryńskiego, dla Trans.eu:

„Dziękujemy za docenienie naszych starań oraz trudu, jaki musimy włożyć całym zespołem, w prężny rozwój naszej działalności, uwieńczeniem naszej pracy jest zajęcie 3 miejsca w rankingu. Jest to dla całego zespołu niebywałe wyróżnienie, zważając zwłaszcza na obecną sytuację firm na rynku transportowo-spedycyjnym. Na chwilę obecną posiadamy 3 prężnie rozwijające się oddziały w Poznaniu, Wolsztynie oraz Zielonej Górze. Na nasz sukces pracuje blisko 100 osób.”