Logistyka, transport, spedycja Krotoszyn

Prowadzisz firmę produkcyjną lub inny rodzaj działalności w Krotoszynie? Być może zainteresują Cię nasze usługi logistyczne, spedycyjne i transportowe.

Chcąc skorzystać z usług z jednej z trzech dziedzin: logistyka, transport, spedycja,w Krotoszynie lub okolicach, skontaktuj się z nami. W Twojej okolicy znajdują się dwa oddziały naszej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z profesjonalnych usług!

Międzynarodowy transport drogowy Krotoszyn

Nasza działalność w zakresie międzynarodowego transportu drogowego pozwoliła już setkom firm w całej Polsce na podjęcie i realizację współpracy z wieloma firmami zagranicznymi. Z naszą pomocą nawiązują one relacje handlowe z podmiotami z całej Europy. To my realizujemy dla nich zlecenia transportowe, dzięki czemu mogą one dostarczać swoje towary w dowolne miejsce.

A to jedynie część usług, które oferujemy. Kolejną dziedziną naszej działalności jest logistyka – czyli zarządzanie przepływem surowców. Przedsiębiorcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są procesy logistyczne w biznesie. Nie muszą jednak zajmować się nimi samodzielnie – mogą zlecić to nam. Zrobiło to już wiele firm – czy Twoja także do nich dołączy?

Kolejny aspekt, w którym realizujemy usługi, to spedycja – zarówno międzynarodowa, jak i krajowa. O tym więcej napiszemy już za chwilę – biorąc pod uwagę w szczególności zapotrzebowanie na usługi z tej dziedziny w Krotoszynie.

Spedycja międzynarodowa Krotoszyn

W ramach spedycji międzynarodowej realizujemy całościowo obsługę spedycyjną transportu towarów w różnych kierunkach w całej Europie. Jako że posiadamy własny rozbudowany tabor pojazdów oraz zatrudniamy własnych kierowców, nie musimy korzystać z wykonawstwa innych przewoźników. Dzięki temu możemy w całości zrealizować usługę transportową, która przebiega bez żadnych komplikacji. Jakie czynności wykonujemy?

  • planujemy trasę przejazdu,
  • dobieramy pojazdy, które przewiozą ładunek, a także prowadzących je kierowców,
  • przygotowujemy dokumentację transportową i inne niezbędne dokumenty,
  • odbieramy ładunek,
  • przewozimy ładunek (wraz z odprawą celną),
  • dostarczamy ładunek odbiorcy,
  • rozliczamy usługę.

W trakcie trwania zlecenia pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu może on na bieżąco otrzymywać informacje o przebiegu transportu.

Spedycja krajowa Krotoszyn

W przypadku tras krajowych nasze zadania wyglądają bardzo podobnie. Spedycja krajowa różni się jedynie zasięgiem oraz częściowo dokumentacją, którą należy przygotować. Jednak to my zajmujemy się całościowo przewozem, więc nie musisz martwić się o żadne formalności. Wszystkie podmioty z Krotoszyna, które chciałyby podjąć z nami współpracę w tym zakresie, zachęcamy do kontaktu.

Podsumowując, jeśli szukasz w Krotoszynie profesjonalnych usług związanych z:

  • transportem,
  • logistyką,
  • spedycją,

zgłoś się do nas! HiT Transport to firma z doświadczeniem i doskonałą renomą na rynku. Współpracy z nami z pewnością nie pożałujesz – zapraszamy do kontaktu!