Spedycja Września

Interesują Cię usługi spedycyjne oferowane we Wrześni? Poznaj naszą ofertę!

Usługi spedycyjne realizowane przez liderów na rynku – właśnie tego szukasz we Wrześni? Jeśli tak właśnie jest, to współpraca z HiT Transport będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i w jaki sposób skontaktować się z nami, aby przekazać nam pierwsze zlecenie!

Międzynarodowy transport drogowy Września

Nasza działalność opiera się w głównej mierze na międzynarodowym transporcie drogowym. Jest to dziedzina, w której jesteśmy prawdziwymi specjalistami, ponieważ działamy w niej już od wielu lat i opracowaliśmy system pracy i obsługi klienta, który okazuje się niezawodny nawet przy wyjątkowo trudnych zleceniach (np. transporcie na duże odległości, transporcie delikatnych/niebezpiecznych/wyjątkowo cennych towarów).

Transport drogowy jest obecnie najbardziej opłacalną formą przewożenia towarów jeśli chodzi o Europę. Odległości między poszczególnymi lokalizacjami są tu na tyle nieduże, że nie jest konieczne używanie transportu lotniczego, gdyż wszystkie towary w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu godzin mogą trafić prosto do odbiorcy. Jest to forma przewozu tania, praktyczna i wygodna, ponieważ pozwala dostarczyć towar bezpośrednio, bez przeładunków, bez konieczności zmiany przewoźnika itd. Dlatego zdecydowana większość europejskich firm decyduje się na korzystanie z usług firm oferujących właśnie ten sposób przewozów. Jedną z nich jesteśmy my – HiT Transport – który w branży działa od lat i doskonale wie, jak działać skutecznie, sprawnie i bezpiecznie.

Spedycja międzynarodowa Września

Za właściwą realizację każdego zlecenia są oczywiście w głównej mierze odpowiedzialni spedytorzy – specjaliści od spedycji międzynarodowej, którzy znają europejskie drogi jak własną kieszeń, a w dobieraniu tras, pojazdów i kierowców są wręcz niezastąpieni. To dzięki ich pełnej zaangażowania pracy nasze usługi są realizowane na najwyższym poziomie, a nasi klienci chwalą je i polecają innym.

Spedycja krajowa Września

Nie mniej zaangażowania wkładamy w realizację usług z zakresu spedycji krajowej. Wykonujemy przewozy, dzięki którym zaopatrywane są tysiące firm, sklepów, hurtowni, punktów sprzedaży czy przetwórni na terenie naszego kraju. Gwarancja wysokiej jakości usług zachęciła już wiele firm do współpracy z nami – i z pewnością nie doznały one zawodu. Zachęcamy więc także i Ciebie do tego, abyś skorzystał z naszej oferty.

Nasze priorytety to:

  • terminowość,
  • bezpieczeństwo,
  • przejrzystość i dobra komunikacja z Klientem,
  • konkurencyjne ceny usług.

Naszą specjalnością jest spedycja. A co jest Twoją? Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i jakie towary masz do przewiezienia z lub do Wrześni, możesz je przewieźć z naszą pomocą. Zadbamy o to, aby towary trafiły dokładnie tam, gdzie je wyślesz i dokładnie w takim terminie, jaki został wyznaczony. Możesz nam zaufać, bo nasi spedytorzy i kierowcy wiedzą co robią – i robią to dobrze. Sprawdź nas – zapraszamy do współpracy!