Spedycja Turek

Usługi w zakresie spedycji – skorzystaj z nich w Turku!

Jeśli szukasz w Turku usług z zakresu spedycji, transportu i logistyki, zgłoś się do nas! HiT Transport oferuje realizację zleceń transportowych na terenie kraju i poza jego granicami. Poznaj szczegóły naszej oferty.

Międzynarodowy transport drogowy Turek

Turek to miejscowość, w której działają liczne podmioty gospodarcze, a wiele z nich wyprodukowane towary sprzedaje na rynek polski i rynki zagraniczne. Jedynym sposobem, by transakcje te doszły do skutku, jest dostarczenie towarów do odbiorcy we wskazanym terminie. W związku z tym firmy działające w Turku potrzebują rzetelnych usług transportowych.

Turek stwarza duże możliwości rozwoju mieszkańcom miasta, którzy chcą spróbować swoich sił w biznesie. Działająca w granicach miasta Turecka Strefa Inwestycyjna to aż 200 hektarów uzbrojonych terenów aktywizacji gospodarczej. Co więcej, aż 26 hektarów obejmuje Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, co dodatkowo mobilizuje rozwój gospodarczy w mieście. Na terenie strefy zlokalizowany jest Turecki Inkubator Przedsiębiorczości, który stwarza mieszkańcom doskonałe warunki do rozwijania biznesu.

Efekty widać obecnie i z pewnością widać będzie w przyszłości w jeszcze większym stopniu. Handel krajowy i zagraniczny z udziałem podmiotów z tego miasta kwitnie, a usprawniają go także usługi z zakresu międzynarodowego transportu drogowego, które oferuje na tym terenie nasza firma.

Spedycja międzynarodowa Turek

W ramach spedycji międzynarodowej zajmujemy się całościową organizacją przewozów różnego rodzaju towarów do kilkudziesięciu krajów Europy drogą lądową – samochodami ciężarowymi. Posiadamy własny tabor pojazdów, dzięki czemu nie musimy korzystać z usług pośredników. Transport towarów spoczywa na naszej firmie od początku do końca – od zaplanowania trasy, poprzez przygotowanie i załadunek towaru, jego przewóz i rozładunek, aż po rozliczenie usługi i skompletowanie całej dokumentacji.

Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy w przewozach międzynarodowych, pozwala nam realizować usługi sprawnie i bez komplikacji, a dzięki doskonałej koordynacji pracy naszych spedytorów i kierowców zlecenia realizowane są terminowo, a towary trafiają zawsze tam, gdzie powinny, w nienaruszonym stanie.

Spedycja krajowa Turek

Kolejna dziedzina działalności HiT Transport to spedycja krajowa. W tym wypadku także realizujemy usługę na wszystkich jej etapach. Planowanie, organizacja, realizacja, rozliczenie – wszystkie te elementy procesu transportowego spoczywają po naszej stronie, dzięki czemu zwracający się do nas klient nie musi o nic się martwić. Wskaż miejsce, do którego mamy dotrzeć z towarem, a zrobimy to bez najmniejszych komplikacji.

Wieloletnie doświadczenie w branży i wysokiej jakości usługi realizowane dla firm z całej Polski, w tym także z Turka, to to, co sprawiło, że HiT Transport jest rozpoznawany na terenie całego kraju i cieszy się doskonałą opinią. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą!