Spedycja międzynarodowa Kościan

Podejmij współpracę z doświadczoną firmą zajmującą się spedycją międzynarodową i przewozami krajowymi.

Rozwój spedycji międzynarodowej to szansa na rozwój wielu firm produkcyjnych i usługowych. Gdy towary, surowce i akcesoria docierają tam, gdzie są potrzebne, funkcjonowanie wielu podmiotów może odbywać się zgodnie z planem i otwierają się nowe ścieżki prowadzące do sukcesu.

HiT Transport zajmuje się spedycją międzynarodową właśnie z takim globalnym spojrzeniem. Widzimy nie tylko zlecenie, które realizujemy tu i teraz, ale także jego cel i efekty, którego przyniesie jego realizacja. Wiemy, że dzięki naszej działalności może się rozwijać wiele innych firm i dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były perfekcyjne pod każdym kątem.

Międzynarodowy transport drogowy Kościan

W naszej działalności wielokrotnie przekonaliśmy się już, że międzynarodowy transport drogowy jest dziedziną, w której nie ma miejsca na pomyłki i błędy. Spedytorzy odpowiedzialni są za powierzone im ładunki: ich bezpieczeństwo, właściwą dokumentację oraz dostarczenie ich na czas do odbiorcy. Jednak to podmiot, który zleca usługę transportową, odpowiedzialny jest za wybór firmy, która ma ją zrealizować. Dlatego też właściciele towarów powinni zorientować się w sytuacji na rynku, porównać oferty na temat różnych firm transportowo-spedycyjnych, zasięgnąć opinii ich dotychczasowych klientów i wybrać tę, która oferuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W Kościanie oraz w całym województwie wielkopolskim pod wieloma względami dominuje HiT Transport – firma, która ma tysiące zadowolonych klientów w całej Polsce, a na swoim fachu zna się doskonale.

Spedycja międzynarodowa Kościan

Na rynku działamy już od wielu lat, w ciągu których zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia w zarządzaniu przewozami. Zajmujemy się:

  • przyjmowaniem zleceń,
  • przygotowywaniem dokumentacji (listów przewozowych, rozliczeń),
  • planowaniem trasy,
  • doborem pojazdów,
  • doborem kierowców,
  • przewozem towaru,
  • odprawą celną,
  • załadunkiem i rozładunkiem towarów w miejscu ich odbioru.

Wszystkie te kwestie są nadzorowane przez profesjonalistów – spedytorów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i potrafią zorganizować i przeprowadzić proces transportowy od początku do końca. Spedycja międzynarodowa to jedna z głównych dziedzin naszej działalności, jednak zachęcamy także do skorzystania z oferty przewozów na terenie kraju.

Spedycja krajowa Kościan

Spedycja krajowa obejmuje podobne co wyżej działania. Trasy są jednak krótsze, w związku z czym praca kierowców i spedytorów ma nieco inny charakter. Mimo to jej cele i założenia są takie same: dostarczyć towar w nienaruszonym stanie do odbiorcy, na czas, bezpiecznie i bez komplikacji. W tym właśnie jesteśmy najlepsi, co potwierdzi bardzo wielu naszych dotychczasowych klientów. Stawiamy nie tylko na jakość realizacji zleceń, ale także na wysokie standardy obsługi klienta, którego traktujemy w naszej firmie priorytetowo. Przekonaj się o tym sam, podejmując z nami współpracę w Kościanie – zapraszamy!