Logistyka, transport, spedycja Leszno

Logistyka, transport, spedycja – bez żadnej z tych dziedzin dzisiejsze firmy nie mogłyby funkcjonować.

Sprawnie funkcjonująca branża TSL (w skrócie: transport, spedycja, logistyka) umożliwia handel międzynarodowy i krajowy, a także działalność produkcyjną, usługową… i właściwie każdy rodzaj działalności we współczesnym świecie. Gdyby nie przewóz towarów, zarządzanie surowcami i materiałami oraz wszystkie powiązane z tym czynności, firmy pracowałyby znacznie mniej wydajnie. Pojawia się nawet pytanie: czy w ogóle byłyby w stanie funkcjonować?

Międzynarodowy transport drogowy Leszno

Międzynarodowy transport drogowy to dziedzina działalności, która umożliwia przewóz różnorodnych towarów pomiędzy dowolnymi punktami połączonymi ze sobą drogą lądową. Mowa tu zarówno o gotowych produktach, czyli takich, których przeznaczeniem jest ostatecznie trafić do klientów, jak i o wszelkich surowcach, materiałach i innych towarach, których zadaniem jest współuczestniczenie w samym procesie produkcyjnym.

Przykładowo: transport międzynarodowy będzie dotyczył z jednej strony owoców, które trzeba przewieźć do przetwórni zlokalizowanej w innym kraju, a z drugiej strony gotowych wyrobów owocowych, które później będą sprzedawane w sklepach. Jednocześnie przetwórni trzeba zapewnić sprzęt służący do wykonywanych tam zadań, a także sprzęt biurowy, materiały eksploatacyjne, materiały biurowe itd. Zatem aby taka przetwórnia mogła spełniać swoje zadania, wielokrotnie musi współpracować z branżą TSL.

Spedycja międzynarodowa Leszno

Mianem spedycji międzynarodowej nazywane są wszystkie zadania, których celem jest zarządzanie przewozem dowolnych towarów pomiędzy podmiotami w różnych krajach. Na działania spedycyjne składa się wiele różnorodnych zadań, np:

  • opracowywanie tras przewozu,
  • wyznaczanie pojazdów i kierowców realizujących konkretny transport,
  • przygotowywanie dokumentacji transportowej,
  • zarządzanie załadunkiem i rozładunkiem towarów,
  • stałe kontrolowanie przebiegu zlecenia.

Klientom z Leszna oferujemy współpracę w zakresie spedycji międzynarodowej. Zajmiemy się przewozem dowolnego towaru do wskazanego miejsca, wszystko to odbędzie się sprawnie, bezpiecznie i w życzliwej atmosferze.

Spedycja krajowa Leszno

Zarówno w Lesznie, jak i w innych miejscowościach w województwie wielkopolskim oferujemy także naszej usługi z zakresu spedycji krajowej. Przewóz towarów do hurtowni, punktów dystrybucji, sklepów, marketów, magazynów i innych dowolnych miejsc w Polsce zrealizujemy sprawnie, szybko i bezproblemowo. Umożliwimy w ten sposób ich sprzedaż bądź dalsze wykorzystanie.

HiT Transport to firma, która zajmuje się wszystkimi tymi trzema dziedzinami: transportem, logistyką i spedycją. Działamy w branży od wielu lat, zrealizowaliśmy tysiące zleceń, a nasze usługi polecają sobie nawzajem kolejni klienci. Mamy nadzieję, że Twoja firma z Leszna także wkrótce dołączy do ich grona. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron. Zapraszamy!