Logistyka, transport, spedycja Piła

Logistyka, transport, spedycja – tymi trzema dziedzinami zajmujemy się w HiT Transport. Dowiedz się więcej!

Firma HiT Transport to jeden z liderów w branży TSL. Świadczy o tym wiele przyznanych nam nagród i certyfikatów jakości. Posiadamy między innymi Certyfikat Primus Nominatus w zakresie jakości zarządzania, w 2014 roku zajęliśmy 3. miejsce w rankingu najlepiej ocenianych najaktywniejszych polskich firm w Systemie Trans.eu, a rok później awansowaliśmy na 2. miejsce. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i z pewnością przejawia się to w wysokiej jakości naszych usług.

Dziedziny naszej działalności to logistyka, transport i spedycja i w ich zakresie obsługujemy klientów z Piły, z całego województwa wielkopolskiego oraz z całej Polski. Dowiedz się więcej o naszych usługach, o tym, co wchodzi w ich zakres i kto może z nich skorzystać.

Międzynarodowy transport drogowy Piła

Realizujemy bardzo wiele zleceń w zakresie międzynarodowego transportu drogowego. Nasi klienci z Piły oraz z innych polskich miejscowości chętnie wysyłają towary za granicę, ponieważ znacznie poszerza to ich możliwości rozwoju. W przypadku przewozu na terenie Europy, wybór środka transportu nie sprawia problemu, ponieważ najwięcej argumentów przemawia za tym, by wybrać transport drogowy. Należy do nich przede wszystkim stosunkowo niski koszt realizacji zlecenia, wysoki poziom bezpieczeństwa, łatwiejsze zarządzanie (brak konieczności przeładunków) oraz bezpośredniość (samochody dotrą wszędzie tam, gdzie nie mogą dostać się samoloty, statki czy pociągi). Dlatego też właśnie tą dziedziną działalności transportowej postanowiliśmy się zająć wiele lat temu i w tej udaje nam się odnosić tak duże sukcesy.

Spedycja międzynarodowa Piła

Aby przewóz towarów na terenie Europy przebiegał bez komplikacji, konieczna jest spedycja międzynarodowa na wysokim poziomie. Spedycja, czyli wszystkie czynności związane z zarządzaniem całym procesem przewozu – od planowania, poprzez organizację technicznych aspektów transportu, aż po kontrolę wykonania zlecenia, uregulowanie kwestii finansowych oraz formalnych (dokumentacji). Usługi na najwyższym poziomie oferujemy w tym zakresie wszystkim podmiotom z Piły.

Spedycja krajowa Piła

Zajmujemy się także organizacją przewozów, których cel leży na terenie Polski – czyli spedycją krajową. Z nasza pomocą zaopatrywane są firmy produkcyjne, przetwórnie, magazyny, sklepy, punktu dystrybucji i inne miejsca potrzebujące stałych lub jednorazowych dostaw towarów. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy także w tym zakresie. Przedsiębiorcy z Piły mają wiele do zaoferowania swoim klientom i kontrahentom, my zaś możemy pomóc im realizować ważne dla nich transakcje.

Wszystkie te czynności i zadania w pewien sposób podlegają dziedzinie najszerszej, jaką jest logistyka. Można ją określić jako proces zarządzania przepływem surowców, wyrobów gotowych i innych towarów, a także informacji pomiędzy dwoma punktami. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami w zakresie logistyki, transportu i spedycji, czekamy na kontakt!