Logistyka, transport, spedycja Poznań

Te trzy dziedziny leżą u podstaw działalności naszej firmy. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

W dzisiejszych czasach usługi transportowe należą do jednych z najważniejszych w kontekście rozwoju gospodarki. To dzięki nim towary z jednego końca świata mogą trafić na drugi. Choć na tych najdalszych trasach wykorzystywane są oczywiście samoloty oraz statki, to podczas przewozu na mniejszych odległościach, który odbywa się na lądzie, niezbędny staje się transport drogowy. Kiedy jego zasięg wykracza poza granice jednego państwa, staje się transportem międzynarodowym – a ta dziedzina rządzi się swoimi prawami, o których za chwilę opowiemy.

Międzynarodowy transport drogowy Poznań

Aby móc legalnie i skutecznie realizować transport drogowy, podmiotowi, który się tym zajmuje, potrzebne są:

  • licencja na wykonywanie transportu drogowego,
  • tabor pojazdów przystosowanych do przewożenia określonego rodzaju towarów,
  • doświadczeni i odpowiedzialni kierowcy,
  • kadra spedytorów zarządzająca procesem transportowym.

Gdy mowa o transporcie na skalę międzynarodową, wszystkie te wymagania muszą być nieco bardziej sprecyzowane, począwszy od dokumentacji i pozwoleń, poprzez, logistykę, przystosowanie pojazdów, aż po kompetencje spedytorów (języki obce, umiejętności komunikacyjne, zdolności organizacyjne itd.). Dlatego też na pracowników naszej siedziby w Poznaniu wybieramy jedynie doświadczonych specjalistów w zakresie międzynarodowego transportu drogowego.

Spedycja międzynarodowa Poznań

Realizacja usług spedycyjnych na skalę europejską – i większą – to wielkie wyzwanie. Uważamy jednak, że jesteśmy w stanie doskonale się z niego wywiązać, co zresztą potwierdzają nasze dotychczasowe sukcesy w tej dziedzinie, jak i zadowolenie klientów z realizowanych przez nas usług. Spedycja międzynarodowa to usługa niezbędna w dzisiejszym świecie, a jej właściwa realizacja wpływa na poziom życia nas wszystkich. Wszyscy korzystamy z towarów, które trafiają do nas z innych krajów, wiele osób jest także zatrudnionych przy produkcji wyrobów kierowanych na eksport. Transport, jako proces pośredni między produkcją a zakupem, jest nieodłącznym ogniwem tego łańcucha. Spedycja, jako czynność polegająca na zarządzaniu tym procesem, jest więc zadaniem bardzo odpowiedzialnym i ważnym dla społeczeństwa.

Spedycja krajowa Poznań

Krajowe produkty, które trafiają na półki naszych sklepów, także muszą najpierw przejść przez etap transportu. Tutaj także polecamy naszą firmę, a konkretnie jej oddział w Poznaniu. Spedycja krajowa to jedna z dziedzin, w której się specjalizujemy. Choć w tym przypadku planowane trasy są znacznie krótsze, nie znaczy to, że zarządzanie takim procesem wymaga mniej zaangażowania lub umiejętności. Dlatego stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm – a nasi pracownicy z pewnością mogą uchodzić za jego uosobienie.

Transport ADR Poznań

Podmiotom z Poznania i okolic oferujemy również usługi z zakresu transportu ADR – czyli transportu ładunków niebezpiecznych. Wszelkie substancje łatwopalne, żrące czy toksyczne oddane pod naszą opiekę trafią bezpiecznie do miejsca swojego przeznaczenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą w zakresie przewozu międzynarodowego i krajowego. Poniżej zamieszczamy informację o tym, jak można skontaktować się z naszą siedzibą w Poznaniu.

61-441 Poznań
ul. 28 Czerwca 1956 r. 390

Tel.: 61 225 6081 lub 

61 832 79 11
NIP: 923 168 92 07
Regon: 301 894 770
e-mail: poznan@hit-transport.pl

Godziny otwarcia: 
poniedziałek – piątek: 8 – 16
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne