Spedycja krajowa Poznań

Czym zajmuje się nasz oddział w Poznaniu? Transport i spedycja – oto oferowane przez nas usługi. Dowiedz się więcej.

Każdy mieszkaniec Wielkopolski wie, że Poznań to miasto możliwości. Można tu skorzystać z tysięcy różnorodnych usług, więc każdy przedsiębiorca, który potrzebuje wsparcia w prowadzeniu swojego biznesu, z pewnością znajdzie kontrahentów, którzy będą otwarci na współpracę. Dotyczy to także kwestii, którymi zajmuje się HiT Transport – a zatem usług transportowych na skalę europejską oraz spedycji krajowej.

Międzynarodowy transport drogowy Poznań

Jedną z naszych specjalności jest transport międzynarodowy – realizujemy transport drogowy, jako formę najchętniej wybieraną i najbardziej uniwersalną. Co czyni go tak pożądaną i popularną usługą? Przede wszystkim fakt, że z użyciem samochodów można przewieźć niemal każdy rodzaj towaru – nawet taki, który wymaga szczególnego traktowania (np. określonych warunków termicznych, które zapewniają samochody-chłodnie). Po drugie, transport drogowy dociera dosłownie wszędzie – a dokładniej wszędzie tam, gdzie docierają drogi. Inne formy transportu mają swoje ograniczenia i ostatecznie także trzeba je łączyć z przewozem samochodowym, aby móc zadanie zrealizować do samego końca, np. dowieźć określony towar do konkretnego magazynu. Gdy natomiast przewóz od początku do końca będzie realizowany przez samochody ciężarowe, można oszczędzić dużo czasu i pieniędzy na dodatkowych przeładunkach.

Spedycja międzynarodowa Poznań

Taka popularność tej formy przewozów wymogła oczywiście dostosowanie się rynku do oczekiwań klientów. Dlatego też w obecnej chwili spedycja międzynarodowa jest dziedziną wysoce wyspecjalizowaną. Planowanie transportu nie jest zadaniem, które mogłaby wykonywać przypadkowa osoba – chociażby ze względu na odpowiedzialność, którą ponosi się za towar względem jego producenta czy też innego zleceniodawcy przewozu. Spedytorzy są osobami wykształconymi i przygotowanymi do realizowania działań w tej dziedzinie. Jeśli zajmują się spedycją międzynarodową, muszą posiadać kilka cennych umiejętności (takich jak chociażby znajomość języków obcych) oraz przydatną wiedzę, np. orientację w przepisach prawnych dotyczących przewozu towarów na terenie państw europejskich. Część tej wiedzy i umiejętności zdobywa się w ramach przygotowywania zawodowego, a część – w praktyce. Nasi spedytorzy to osoby od lat zdobywające doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego możemy ręczyć za ich profesjonalizm.

Spedycja krajowa Poznań

W przypadku gdy transport ogranicza się do terenu Polski, mówimy o spedycji krajowej, która także mieści się w obszarze naszej działalności. Oddział naszej firmy w Poznaniu zajmuje się organizacją transportu na terenie całego kraju – dlatego też z naszych usług mogą skorzystać nie tylko lokalne podmioty, ale także i przedsiębiorcy z innych województw. W ramach współpracy oferujemy pełną obsługę spedycyjną, sprawny i terminowy transport powierzonych nam towarów oraz stały i profesjonalny kontakt, który gwarantuje płynny przepływ informacji i łatwość kontroli przebiegu zlecenia. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Transport ADR

Potrzebujesz usług z zakresu transportu ADR? HiT Transport realizuje również zlecenia z tej dziedziny. Przewóz substancji niebezpiecznych wymaga szczególnego przygotowania oraz uprawnień. Możesz nam powierzyć takie ładunki bez obawy – sprawnie i bezproblemowo dowieziemy je z Poznania do wskazanego miejsca. Zapraszamy do współpracy.

61-441 Poznań
ul. 28 Czerwca 1956 r. 390

Tel.: 61 225 6081 lub 

61 832 79 11
NIP: 923 168 92 07
Regon: 301 894 770
e-mail: poznan@hit-transport.pl

Godziny otwarcia: 
poniedziałek – piątek: 8 – 16
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne