Transport spedycja Poznań

Ważne jest, by to co się robi, robić jak najlepiej. Zasadę tę stosujemy oferując nasze usługi transportu i spedycji.

Usługi transportowe realizowane są na całym świecie, lecz niestety, w zależności od profesjonalizmu zleceniobiorców, z różnym skutkiem. Niekiedy podmioty zlecające transport nie wychodzą na tym dobrze, jeśli wybiorą firmę, która nie potrafi swojego zadania wykonać sprawnie, bezpiecznie i na czas. Dlatego decydując się na współpracę w zakresie usług tego typu warto postawić na sprawdzonych zleceniobiorców – firmę z doświadczeniem i dobrą opinią. Czyli firmę taką jak HiT Transport.

Międzynarodowy transport drogowy Poznań

Nie da się ukryć, że realizacja transportu drogowego pomiędzy różnymi krajami to zadanie bardzo ciężkie i odpowiedzialne. Nie wystarczą jedynie zasoby – czyli samochód ciężarowy i obsługujący go kierowca. Niezbędna jest także doskonała organizacja całego procesu – od momentu przygotowania dokumentacji, poprzez wyznaczenie trasy, aż po realizację samego transportu, czyli załadunek, przewóz i rozładunek towarów. Wyzwanie zaczyna się już na samym początku, czyli w momencie planowania całego przedsięwzięcia. Na tym etapie należy wziąć pod uwagę bardzo wiele czynników. Znaczenie będzie mieć wielkość ładunku i możliwości samochodu, który ma go przewozić. Znaczenie będzie mieć miejsce załadunku i miejsce docelowe, ponieważ trzeba rozplanować przebieg trasy tak, by przewóz trwał możliwie jak najkrócej i odbywał się w najbardziej sprzyjających warunkach. Znaczenie, w końcu, będzie mieć sam rodzaj przewożonego towaru, bo do niego należy dostosować warunki przewozu, sposób załadunku, zabezpieczenia itd. Zaplanowanie całego tego procesu od początku do końca nosi miano spedycji, i właśnie w tej dziedzinie działalności specjalizuje się nasz oddział w Poznaniu.

Spedycja międzynarodowa Poznań

Aby międzynarodowe usługi spedycyjne zostały zrealizowane prawidłowo, trzeba to zadanie powierzyć specjalistom. Specjalistom, czyli osobom, które posiadają niezbędną wiedzę oraz umiejętności. Znajomość języków obcych, umiejętność planowania, zdolności komunikacyjne, samodyscyplina – wszystkie te cechy w zawodzie spedytora są bezcenne i wymagane. Poznań to miejsce, gdzie wśród młodych, ambitnych ludzi można znaleźć wiele osób z takimi predyspozycjami. Właśnie z takich osób skompletowaliśmy nasz zespół spedytorów, dzięki czemu usługi spedycyjne realizowane przez HiT Transport prezentują najwyższą jakość. Grono naszych klientów stale się poszerza, a przyciąga ich opinia o naszych usługach, na którą ciężko pracujemy każdego dnia i przy każdym transporcie.

Spedycja krajowa Poznań

Nie mniej zaangażowania i wysiłku wkładamy w zlecenia realizowana na terenie kraju. Spedycja krajowa, choć rządzi się nieco innymi prawami, także wymaga umiejętności planowania działań i z pewnością wiąże się z taką samą odpowiedzialnością za powierzone do transportu towary. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy – oddziału w Poznaniu oraz innych oddziałów na terenie kraju – i podejmij z nami współpracę. Zapraszamy.

Transport ADR Poznań

Kolejną dziedziną naszej działalności jest transport ADR, czyli przewóz ładunków niebezpiecznych. Transport takich substancji jest podporządkowany międzynarodowym przepisom, które obowiązują także polskich przewoźników. Powierzając je naszej firmie, nie musisz się martwić o procedury ani bezpieczeństwo – wykonamy zadanie bezbłędnie. Zapraszamy!

61-441 Poznań
ul. 28 Czerwca 1956 r. 390

Tel.: 61 225 6081 lub 

61 832 79 11
NIP: 923 168 92 07
Regon: 301 894 770
e-mail: poznan@hit-transport.pl

Godziny otwarcia: 
poniedziałek – piątek: 8 – 16
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne