Transport międzynarodowy Poznań

Przewóz towarów między krajami to usługa, która umożliwia szybki rozwój dzisiejszej gospodarki.

Na rozwój gospodarki ma wpływ bardzo wiele czynników – rozmiar produkcji, ilość rąk do pracy, zapotrzebowanie na dany towar, zamożność konsumentów… Nie da się na tej liście pominąć także kwestii związanych z transportem. Im lepiej rozwinięty jest transport, tym większe są możliwości przesyłania towarów na duże odległości oraz stopniowego rozszerzania ich zasięgu.

Transport międzynarodowy w Europie rozwija się miedzy innymi dzięki dużym inwestycjom w infrastrukturę drogową. Jego funkcjonowanie ułatwiają też przychylne i coraz bardziej jednolite przepisy. Dzięki temu każdy mieszkaniec Europy ma coraz większy dostęp do różnorodnych produktów, których jeszcze kilkanaście-kilkadziesiąt lat temu można było spróbować jedynie podczas odwiedzin w obcym kraju.

Międzynarodowy transport drogowy Poznań

Dostrzegając potencjał w tym rodzaju działalności, postanowiliśmy postawić właśnie na transport międzynarodowy i skupić się na przewozie drogowym, czyli realizowanym z użyciem samochodów ciężarowych. Ten rodzaj przewozu jest najbardziej uniwersalny – skierowany do szerokiej grupy producentów i zleceniodawców, szybki i wygodny. Nadany towar błyskawicznie trafia do precyzyjnie określonego miejsca docelowego – a to za sprawą infrastruktury drogowej, która jest wielokrotnie bardziej rozwinięta i złożona niż np. sieć kolejowa. Towar trafia bezpośrednio do miejsca, w którym ma nastąpić jego dalsze wykorzystanie lub sprzedaż. W naszym oddziale w Poznaniu pracujemy nad tym, by każdy taki transport odbywał się terminowo i bezpiecznie.

Spedycja międzynarodowa Poznań

Organizacja przewozu, czyli innymi słowy spedycja, to dziedzina która rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Nie ma w tym nic dziwnego – rzeczywistość wokół nas błyskawicznie się zmienia, a usługi transportowe – ich jakość, zasięg, przebieg – muszą być cały czas dostosowywane do tych dynamicznych zmian. Dlatego także i osoby, które zajmują się spedycją międzynarodową, muszą wciąż aktualizować swoją bazę wiedzy i umiejętności. Tylko w ten sposób są w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy zwracają się do nich z określonymi zleceniami. Praca w spedycji to ciągłe zmiany, wciąż nowe wyzwania i poszukiwanie nowych dróg spełniania potrzeb klientów.

Spedycja krajowa Poznań

Także i transporty realizowane na terenie kraju wymagają dużego zaangażowania, wiedzy i umiejętności. Choć trasy są krótsze, to odpowiedzialność za powierzony towar jest dokładnie taka sama. Podobnie zresztą jak i odpowiedzialność za terminową realizację przewozu oraz właściwe warunki przechowywania przewożonych towarów. W naszym oddziale w Poznaniu pracują specjaliści, którzy doskonale znają wagę wykonywanych przez nich czynności. Ta świadomość, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą oraz zdobywanym przez lata doświadczeniem, pozwala im jednak na doskonałe realizowanie powierzonych im zadań. Jeśli chcesz się przekonać o jakości współpracy z naszą firmą, skontaktuj się z nami – serdecznie zapraszamy!

Transport ADR Poznań

Czym jest transport ADR? Jest to międzynarodowy przewóz towarów uznawanych za niebezpieczne (np. substancji łatwopalnych). Transport takich ładunków podlega specyficznym procedurom, których celem jest zmaksymalizowanie bezpieczeństwa. Nasza firma zajmuje się tym profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych usługami w tym zakresie.   

61-441 Poznań
ul. 28 Czerwca 1956 r. 390

Tel.: 61 225 6081 lub 

61 832 79 11
NIP: 923 168 92 07
Regon: 301 894 770
e-mail: poznan@hit-transport.pl

Godziny otwarcia: 
poniedziałek – piątek: 8 – 16
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne