Międzynarodowy transport drogowy Koło

Przedsiębiorcy z Koła mogą podjąć z nami współpracę w zakresie transportu międzynarodowego oraz spedycji. Zapraszamy!

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz wysyłać swoje towary do zagranicznych lub krajowych lokalizacji? A może chcesz zorganizować transport materiałów, surowców lub produktów, które potrzebne są Twojej firmie do właściwego funkcjonowania? W każdym z tych przypadków możesz skorzystać z naszych usług. Firma HiT Transport oferuje realizację zleceń z zakresu międzynarodowego transportu drogowego oraz pełną obsługę spedycyjną. Oferujemy również przewozy różnorodnych towarów na terenie kraju. Poznaj naszą ofertę dokładniej!

Międzynarodowy transport drogowy Koło

Jakie usługi wykonujemy w ramach transportu międzynarodowego? Przede wszystkim zajmujemy się pełną realizacją procesu przewozowego, od momentu załadunku, poprzez przetransportowanie towaru do wskazanego miejsca, aż po jego rozładunek. Używamy naszej własnej floty pojazdów, dzięki czemu możemy oferować bezpieczne, dobrze zorganizowane usługi w konkurencyjnych cenach. HiT Transport to duża firma, posiadająca kilka oddziałów w całej Polsce. Zatrudniamy setki pracowników czuwających nad właściwym przebiegiem zleceń. Dlatego też nie musimy korzystać z usług pośredników, co dodatkowo wydłużyłoby i skomplikowało procedury. Działamy sprawnie i profesjonalne, a powierzone nam towary trafiają do celu na czas – niezależnie od tego, w którym europejskim kraju zlokalizowany jest ich odbiorca.

Spedycja międzynarodowa Koło

Klientom z Koła oferujemy pełną obsługę spedycyjną zleceń. Opracowujemy trasę przejazdu, planujemy ją w czasie, dobieramy pojazdy i kierowców, przygotowujemy dokumentację i pilnujemy przebiegu zlecenia. Na każdym etapie usługi transportowej trzymamy rękę na pulsie, aby móc od razu zareagować na każdą sytuację, która może się pojawić na drodze ładunku do jego celu. Nasze doświadczenie oraz doskonała orientacja w branży sprawiają, że możemy realizować zlecenia unikając jakichkolwiek komplikacji i niepowodzeń.

Spedycja krajowa Koło

Z naszą pomocą mogą się też zaopatrywać podmioty zlokalizowane na terenie Polski – hurtownie, sklepy, przetwórnie, zakłady produkcyjne. Dowozimy ładunki na terenie kraju z tym samym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Specjaliści zajmujący się w naszej firmie spedycją krajową doskonale znają rynek i potrzeby klientów, dzięki czemu mogą skutecznie spełniać ich oczekiwania.

Jeśli szukasz firmy, która zaoferuje Ci

  • bezpieczny przewóz towarów do dowolnego miejsca w Europie,
  • terminową realizację zlecenia,
  • konkurencyjne ceny,
  • fachową obsługę,
  • atrakcyjne warunki współpracy,

zgłoś się do HiT Transport i przekonaj się, co oznacza Jakość przez duże J. Klientów z Koła zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych pobliskich oddziałów, np. w Poznaniu lub w Wolsztynie. Zadzwoń do nas lub napisz, a udzielimy Ci szczegółowych informacji dotyczących oferty naszej firmy, dostępnych opcji współpracy oraz praktycznej realizacji powierzonych nam zleceń. Zapraszamy!