Spedycja krajowa Koło

Terminowe przewozy krajowe i zagraniczne – podejmij współpracę z profesjonalistami. HiT Transport zaprasza!

W przewozach krajowych trasy nie są długie, więc teoretycznie dowożenie towarów na czas nie powinno być problemem. Jednak nie każda firma transportowa potrafi sobie poradzić z tym zadaniem. W niektórych sytuacjach oczywiście nie można nikogo winić – nieprzewidziane wydarzenia na drodze, ciężkie warunki jazdy i inne komplikacje mogą utrudnić dostarczanie towaru. Jednak występują też sytuacje, w których winę ponoszą ludzie i ich niewłaściwe działania. Nieprawidłowa organizacja pracy, pomyłki, brak znajomości danego terenu, błędne planowanie. I w efekcie podmiot, który oczekuje ważnej dostawy, może oczekiwać jej dłużej niż zakładał…

W naszej firmie jednak takie sytuacje się nie zdarzają. Wieloletnie doświadczenie w spedycji krajowej, przewozach na terenie kraju oraz transporcie międzynarodowym pozwala nam wyeliminować większość czynników wpływających na opóźnienia. Dzięki temu docieramy na czas, a nasi klienci są zadowoleni z naszej pracy. Dowiedz się więcej o działalności HiT Transport!

Międzynarodowy transport drogowy Koło

Jedną z dziedzin, w której realizujemy usługi, jest międzynarodowy transport drogowy. Przewozimy towary do wielu krajów Europy, między innymi do Niemiec, Francji, Hiszpanii, Portugalii czy Belgii, a także w kierunku południowym: Czechy, Węgry, Bułgaria, Chorwacja itd. Nasi spedytorzy bezbłędnie planują przebieg zlecenia, a nasi kierowcy bezbłędnie go realizują. Profesjonalizm, współpraca i odpowiedzialność – dzięki tym cechom możemy oferować usługę na najwyższym poziomie.

Spedycja międzynarodowa Koło

Przedsiębiorcy z Koła, którzy chcieliby podjąć z nami współpracę w zakresie spedycji międzynarodowej i przewozów zagranicznych, mogą skontaktować się z jednym z naszych sześciu oddziałów: w Wolsztynie, w Poznaniu, we Wrocławiu, w Zielonej Górze, w Szczecinie lub w Nowej Soli. Ze względu na lokalizację polecamy szczególnie dwa pierwsze, choć współpraca będzie udana niezależnie od tego, która grupa naszych pracowników będzie za nią odpowiedzialna.

Spedycja krajowa Koło

Jeśli zaś chodzi o spedycję krajową, to w tej dziedzinie mamy specjalistów nie do zastąpienia. Dzięki ich pracy każdego dnia do różnych lokalizacji w całej Polsce trafiają towary o różnorodnym przeznaczeniu – zarówno te skierowane do bezpośredniej sprzedaży, jak i materiały czy surowce niezbędne firmom produkcyjnym do pracy, a także różnorodne akcesoria pozwalające organizować pracę w firmach i instytucjach. Zapraszamy klientów z Koła do kontaktu z nami w sprawie spedycji krajowej – chętnie przedstawimy więcej szczegółów telefonicznie lub mailowo.

Jesteśmy HiT Transport i działamy w branży transportu i spedycji. Nasze priorytety to:

  • bezpieczeństwo,
  • terminowość,
  • profesjonalizm.

Jeśli Ty także je podzielasz, współpraca między naszymi firmami z pewnością układałaby się doskonale. Ale nie ma co gdybać – trzeba sprawdzić! Skontaktuj się z nami już teraz – zapraszamy!