Transport międzynarodowy Koło

HiT Transport – współpracuj z najlepszymi w zakresie transportu międzynarodowego oraz przewozów na terenie Polski. Zapraszamy do kontaktu!

Po drogach Europy poruszają się miliony pojazdów, a każdy z nich zmierza przed siebie w określonym celu. Bardzo dużą część z nich stanowią samochody ciężarowe realizujące międzynarodowy przewóz towarów. Pojazdy te przewożą nie tylko gotowe produkty i wyroby, które każdy z nas może kupić w sklepie lub zamówić w hurtowni. Zajmują się także dowożeniem różnego rodzaju surowców, jak i półproduktów oraz części wykorzystywanych w procesie produkcyjnym. Ich zadaniem jest także przewóz akcesoriów, maszyn i urządzeń wykorzystywanych na co dzień w fabrykach i innych obiektach zajmujących się wyrobem dóbr.

Transport międzynarodowy w kontekście europejskim w większości przypadków utożsamiany jest z transportem drogowym. Przyczyną tego jest fakt, że nasz kontynent jest doskonale dostosowany do ruchu drogowego, a przewożenie towarów z użyciem samochodów ciężarowych może być dzięki temu nie tylko szybkie, ale i tanie. Takie właśnie usługi świadczy swoim klientom firma HiT Transport.

Międzynarodowy transport drogowy Koło

Międzynarodowy transport drogowy to przede wszystkim:

  • szybkość,
  • możliwość dowiezienia towaru do dowolnego miejsca bez przeładunków,
  • niskie ceny,
  • bezpieczeństwo,
  • możliwość stałego kontrolowania stanu ładunku,
  • stały kontakt z kierowcą odpowiedzialnym za towar.

Ta sprawdzona metoda przewozów jest w Europie najbardziej efektywna i dlatego ogromna część klientów decyduje się na wykorzystywanie właśnie przewozów drogowych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą działającym w Kole i także chciałbyś dostarczyć swoje towary do jakiejś zagranicznej lokalizacji, możesz to zrobić z naszą pomocą.

Spedycja międzynarodowa Koło

Pracownicy spedycji międzynarodowej w HiT Transport zadbają o to, aby każdy pojedynczy przewóz był precyzyjnie zaplanowany i bezproblemowo zrealizowany. Dzięki ich kwalifikacjom i doświadczeniu nie ma miejsca na pomyłki. Zajmują się przygotowaniem procesu transportowego od samego początku oraz czuwają nad jego przebiegiem. Pozostają w stałym kontakcie z kierowcami będącymi w trasie, dzięki czemu cały czas wiedzą, gdzie znajduje się towar, co się z nim dzieje i kiedy dotrze do odbiorcy.

Spedycja krajowa Koło

Podobne zadania spełniają pracownicy spedycji krajowej, z tym tylko, że odpowiadają oni za przewozy wyłącznie na terenie Polski. Przedsiębiorcy z Koła mogą powierzyć nam swoje towary, które mają trafić do dowolnej miejscowości na terenie całego kraju. Zadbamy o to, aby dostawa odbyła się terminowo i bezpiecznie.

Jakość usług z zakresutransportu i spedycjima duże przełożenie na stopień, w jakim firmy produkcyjne wykorzystują swój potencjał. To dzięki transportowi możliwy jest handel towarami, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dlatego przykładamy wielką wagę do zlecanych nam przewozów, a każdego klienta traktujemy indywidualnie, dbając o jego – i nasz – sukces na rynku. Zapraszamy do współpracy!