Międzynarodowy transport drogowy Kościan

Współpracuj z nami w zakresie krajowego oraz międzynarodowego transportu drogowego.

HiT Transport to firma realizująca kompleksowe usługi z zakresu transportu i spedycji. Organizujemy i realizujemy przewozy na terenie kraju oraz transport międzynarodowy. Posiadamy bogaty tabor wysokiej klasy pojazdów gwarantujących bezpieczeństwo na drodze oraz ochronę przewożonego towaru. Oddziały naszej firmy zlokalizowane są w kilku miastach w zachodniej Polsce, jednak obsługujemy podmioty z całego kraju, a także z zagranicy. Zapraszamy do współpracy firmy z Kościana, które chcą skorzystać z kompleksowych, profesjonalnych usług transportowych. Oferujemy zarówno możliwość stałej, długoterminowej współpracy, jak i realizacji pojedynczych zleceń. Dowiedz się więcej o naszej ofercie – czytaj dalej!

Międzynarodowy transport drogowy Kościan

Dlaczego postawiliśmy właśnie na transport drogowy? Od wielu lat każdego dnia przekonujemy się, że ten rodzaj transportu jest najbardziej trafną opcją. Jest przede wszystkim:

  • tani,
  • szybki,
  • bezpieczny,
  • łatwy do kontrolowania,
  • bezpośredni.

Bardzo wielu przedsiębiorców podziela nasze zdanie, dlatego też wolą przewozić swoje towary za pomocą ciężarówek. Tych nasza firma ma w posiadaniu bardzo wiele i realizuje z ich użyciem zarówno krajowe, jak i międzynarodowe trasy.

Spedycja międzynarodowa Kościan

Za organizację tych przewozów oraz ich formalne przygotowanie i kontrolę odpowiadają spedytorzy. Spedycja międzynarodowa jest dziedziną bardzo silnie powiązaną z transportem – jest to organizowanie procesu transportowego w taki sposób, by przebiegał zgodnie z planem i terminami, bez komplikacji i w zgodzie z obowiązującymi zarówno w Polsce, jak i za granicą przepisami. Profesjonalizm i zaangażowanie naszych spedytorów pozwala nam na bezbłędną realizację zleceń na terenie całej Europie, a doskonałe przygotowanie kierowców sprawia, że towary bezpiecznie i terminowo trafiają do odbiorców.

Spedycja krajowa Kościan

Spedytorzy pracujący w naszej firmie zajmują się również spedycją krajową. Dostawy na terenie Polski realizowane są każdego dnia i dotyczą różnych branż: spożywczej, przetwórczej, chemicznej, kosmetycznej, elektronicznej, metalurgicznej itd. Dzięki naszej pracy zaopatrywane są sklepy, hurtownie, firmy produkcyjne, zakłady przemysłowe i wiele innych obiektów. Firmy z Kościana, które chciałyby podjąć z nami współpracę z zakresie organizacji i realizacji transportu drogowego na terenie Polski, serdecznie zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów. W województwie wielkopolskim można znaleźć dwa z nich: w Wolsztynie (jest to główna siedziba naszej firmy) oraz w Poznaniu.

Wszystkim osobom i podmiotom, które chciałyby dowiedzieć się więcej o naszej działalności, polecamy zapoznanie się z treściami na naszej stronie internetowej, z przyznanymi nam nagrodami i certyfikatami jakości, z galerią zdjęć, w której można obejrzeć m.in. nasze maszyny oraz z kadrą naszej firmy. Czekamy na kontakt i liczymy na udaną współpracę!