Międzynarodowy transport drogowy Gostyń

Profesjonalne usługi transportowe i spedycyjne w Gostyniu – sprawdź nasza ofertę!

Cenny towar warto powierzyć jedynie profesjonalistom – firmie, której można zaufać i która bezpiecznie dostarczy go we wskazane miejsce. Poznaj usługi HiT Transport i przekonaj się, że warto z nami współpracować w zakresie transportu i spedycji.

Międzynarodowy transport drogowy Gostyń

Zajmujemy się przewozem różnorodnych towarów, zarówno drobnicowych, jak i gabarytów, substancji płynnych, produktów spożywczych, mebli… Nasz tabor samochodów przystosowany jest do realizacji różnorodnych zleceń. W jakich kierunkach realizujemy międzynarodowy transport drogowy? Nasze najczęstsze destynacje to Niemcy, Holandia, Hiszpania, Portugalia, ale tak naprawdę nie ma chyba kraju w Europie, do którego nie zawitaliby nasi kierowcy z towarami naszych klientów. Najważniejsze atuty naszych usług to:

  • terminowość,
  • bezpieczeństwo,
  • sprawna organizacja i doskonała komunikacja.

Lata doświadczenia w branży pozwalają nam na to, by trafnie odczytywać potrzeby naszych klientów i skutecznie spełniać wszystkie ich oczekiwania.

Spedycja międzynarodowa Gostyń

Przewozy do innych krajów muszą być odpowiednio przygotowane pod względem organizacyjnym, a następnie ich przebieg musi być stale kontrolowany – ktoś musi czuwać nad tym, gdzie znajduje się towar, czy w odpowiednim tempie i odpowiednich warunkach zmierza do celu. To jest właśnie zadanie pracowników spedycji międzynarodowej. To oni opracowują plan przewozu towarów i oni dbają o to, by wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pozostają w stałym kontakcie z kierowcami, dzięki czemu mogą trzymać rękę na pulsie i reagować na wszystkie nieprzewidziane sytuacje na drodze.

Spedycja krajowa Gostyń

W przypadku spedycji krajowej sprawa wygląda analogicznie, jedynie trasa przewozu ograniczona jest do terenu naszego kraju. Nie znaczy to, że odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie zlecenia jest mniejsza. W przypadku przewozów krajowych także należy dołożyć wszelkich starań, aby towar trafił do odbiorcy na czas i w nienaruszonym stanie.

Transport ADR Gostyń

Poza spedycją i transportem towarów, zajmujemy się również branżą ADR, czyli przewozem substancji, które zostały uznane przez międzynarodowa konwencję ADR za niebezpieczne. Każdy, kto chce przewieźć różnego rodzaju towary o charakterze toksycznym, łatwopalnym, wybuchowym itd. może to zadanie powierzyć nam. Jesteśmy doskonale przygotowani do jego realizacji, zarówno pod względem technicznym, jak i mentalnym. Nasze doświadczenie w tej kwestii pozwala nam na pewność siebie i zdecydowane działania, co przekłada się na sprawne wykonywanie zleceń z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Chcesz skorzystać z wysokiej jakości usług transportowych i spedycyjnych w Gostyniu? HiT Transport to firma, której szukasz. Współpracując z nami z pewnością się nie zawiedziesz. Skontaktuj się z nami i powierz nam swoje towary – zapraszamy!