Transport międzynarodowy Kościan

Poznaj usługi HiT Transport i skorzystaj z nich na terenie Kościana. Zapraszamy serdecznie do współpracy i czekamy na kontakt.

Dzięki transportowi międzynarodowemu firmy mogą osiągać różnorodne cele, np.:

  • sprzedaż produktów na rynki zagraniczne,
  • zaopatrywanie się w surowce, materiały, półprodukty,
  • współpraca handlowa z podmiotami z całego świata,
  • rozwijanie własnej technologii.

Korzystając z usług transportowych są nastawione na własny sukces, dlatego też chcą, by usługi te przebiegały jak najsprawniej. Aby móc zaufać firmie transportowej i powierzyć jej swoje towary lub zamówienia, trzeba dobrze ją poznać. Dlatego poniżej prezentujemy informacje na temat HiT Transport oraz usług, które oferujemy. Chcemy zachęcić przedsiębiorców z Kościana do podjęcia z nami współpracy. Mamy nadzieję, że poniższe argumenty przysporzą nam nowych klientów.

Międzynarodowy transport drogowy Kościan

Jedną z głównych dziedzin działalności naszej firmy jest międzynarodowy transport drogowy. Za pomocą własnego taboru samochodów realizujemy przewozy różnego rodzaju towarów we wszystkich kierunkach w Europie. Można nam powierzyć zarówno surowce i materiały, jak i produkty spożywcze, produkty świeże (np. owoce, warzywa), produkty kosmetyczne i chemiczne, wyroby elektroniczne, meble, części i wiele wiele innych.

Spedycja międzynarodowa Kościan

Zatrudniamy specjalistów w zakresie spedycji międzynarodowej, których zadaniem jest zaplanowanie procesu przewozowego tak, aby przebiegł bez najmniejszych komplikacji. Naszym celem jest bezpieczne dostarczenie towarów do odbiorcy na czas. Cel ten udaje nam się osiągnąć dzięki doskonałemu planowaniu i profesjonalnej realizacji zadań na każdym etapie usługi. Klienci z Kościana z pewnością docenią nasze zaangażowanie w pracę oraz skuteczność.

Spedycja krajowa Kościan

Kolejny aspekt naszej działalności to spedycja krajowa, czyli organizacja przewozu dóbr na terenie kraju. Przy użyciu nowoczesnych systemów zarządzania oraz niezawodnego taboru samochodowego zaopatrujemy w różne towary podmioty na terenie całej Polski. Chętnie zaopatrzymy je także w wyroby powstające na terenie Kościana. Wystarczy podjąć z nami współpracę w zakresie przewozów krajowych, a my zajmiemy się resztą.

Na rynku europejskim działamy już od wielu lat, a zdobyte w transporcie międzynarodowym i wewnętrznym doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Z naszej oferty korzystają zarówno polscy, jak i zagraniczni klienci, którzy cenią nas za profesjonalizm, terminowość i atrakcyjne warunki współpracy. Posiadamy oddziały w kilku miastach zachodniej Polski (główna siedziba HiT Transport znajduje się w Wolsztynie), obsługujemy jednak podmioty niezależnie od ich lokalizacji.

Aby dowiedzieć się więcej o zakresie i charakterze naszych usług, skontaktuj się z nami. Czekamy na telefon lub wiadomość mailową – mamy nadzieję, że będzie to początek udanej, satysfakcjonującej zarówno dla naszej firmy, jak i dla nowego klienta współpracy. Zapraszamy.