Międzynarodowy transport drogowy Krotoszyn

Współpracuj z najlepszymi – zapraszamy do kontaktu z HiT Transport wszystkie podmioty z Krotoszyna i okolic!

Świadczymy usługi z zakresu międzynarodowego transportu drogowego oraz spedycji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z rzetelną, godną zaufania firmą, która zawsze dostarcza towary na czas – skontaktuj się z nami!

Międzynarodowy transport drogowy Krotoszyn

Najważniejsza dziedzina, w której się obracamy, to międzynarodowy transport drogowy. Zajmujemy się przewozem towarów do wielu krajów europejskich. Współpracują z nami zarówno klienci z Polski, jak i podmioty zagraniczne, na zlecenie których przywozimy towary do Polski bądź do innych państw. Dlaczego postawiliśmy właśnie na tę dziedzinę usług? Wynika to przede wszystkim z dużego popytu na tego rodzaju działalność w naszym kraju. Polscy przedsiębiorcy coraz częściej sprzedają swoje produkty podmiotom zagranicznym. To dla nich szansa na zarobek, rozwój i sukces na rynku. Granice w Europie są otwarte – i dotyczy to nie tylko granic dla ludzi, ale także dla towarów. Handel międzynarodowy na naszym kontynencie jest obecnie bardzo silnie rozwinięty, a polscy przedsiębiorcy potrafią czerpać z tego korzyści.

Z naszą pomocą każdy może dostarczyć swoje produkty do dowolnego miejsca w Europie. Dzięki temu, że poruszamy się po drogach własnym taborem samochodowym, realizujemy usługi sprawnie, w sposób doskonale zorganizowany i zawsze efektywny.

Spedycja międzynarodowa Krotoszyn

Oczywiście za powodzenie wszystkich zleceń odpowiadają nie tylko wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, ale w równym stopniu także nasza kadra spedytorów. To oni, specjaliści od spedycji międzynarodowej, zarządzają całym procesem od początku do końca. To dzięki nim trasa i czas przejazdu są precyzyjnie zaplanowane, a zlecenie jest realizowane punkt po punkcie zgodnie z ułożonym przez nich planem. To oni dbają o najwyższą wydajność, są odpowiedzialni za zgodność w dokumentacji oraz za kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi. To oni są siłą naszej firmy.

Spedycja krajowa Krotoszyn

Warto docenić także pracę osób działających w dziale spedycji krajowej. Z tych usług zresztą polscy przedsiębiorcy równie chętnie korzystają, ponieważ wysyłają duże ilości towarów do różnych miejsc na terenie Polski – sklepów, hurtowni, przetwórni, punktów dystrybucji. Nad realizacją takich przewozów czuwają spedytorzy, którzy działają w branży od lat.

Zachęcamy klientów z Krotoszyna, a także innych okolicznych miejscowości, do kontaktu z naszą firmą – z jednym z jej oddziałów, które znaleźć można w kilku miastach Polski zachodniej – w Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Zielonej Górze i Wolsztynie. Oferujemy usługi z zakresu transportu, spedycji i logistyki, realizujemy przewozy na terenie kraju oraz całej Europy. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę, ale przyjmiemy również jednorazowe zlecenia. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły. Zapraszamy!