Spedycja krajowa Krotoszyn

  • 7 kwietnia 2022
  • Posted by author-avatar Marsw

Specjaliści od spedycji krajowej to my! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Spedycją krajową zajmujemy się od lat, możesz nam zaufać. Posiadamy własny tabor samochodowy, którym dowieziemy produkty dokładnie do miejsca, gdzie mają trafić. Działamy szybko, niezawodnie i zawsze trafiamy do celu!

Dzięki naszym usługom zaopatrywane są dziesiątki sklepów, hurtowni, przetwórni, firm produkcyjnych, magazynów, punktów dystrybucji i innych miejsc w całej Polsce. Nasi spedytorzy dbają o to, aby trasy były przemyślane i ułatwiały szybki i bezproblemowy transport rzeczy. Nasi kierowcy zaś są wyszkoleni i doświadczeni, dzięki czemu są w stanie zrealizować cały przewóz bez najmniejszych komplikacji.

Międzynarodowy transport drogowy Krotoszyn

Zajmujemy się także międzynarodowym transportem drogowym – do współpracy z nami w tym zakresie zachęcamy zarówno przedsiębiorców z Krotoszyna, jak i z innych miejscowości położonych nieopodal. Chcesz wysłać swoje towary za granicę? My się tym zajmiemy! Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

Spedycja międzynarodowa Krotoszyn

O to, by towary naszych klientów trafiały szybko do przeróżnych zakątków Europy, dbają zatrudnieni u nas specjaliści od spedycji międzynarodowej. Ten dział naszej firmy zajmuje się opracowywaniem tras przejazdu poza granice naszego kraju. To między innymi dzięki nim polskie produkty mogą podbijać świat.

Spedycja krajowa Krotoszyn

Wróćmy jednak do spedycji krajowej, bo to od niej dziś rozpoczęliśmy nasze rozważania. Dostarczanie produktów do różnych podmiotów w całej Polsce ma ogromne znaczenie dla rozwoju gospodarki naszego kraju. Dlatego też w naszej pracy dbamy o:

  • bezpieczeństwo – stosujemy się do wszelkich zasad BHP, reguł dotyczących przewozu konkretnych towarów, a także czasu i warunków pracy kierowców,
  • szybką realizację wszystkich zleceń – czas to pieniądz!
  • ekonomiczne rozwiązania – najbardziej opłacalne trasy, ekonomiczne prowadzenie samochodów, efektywne zarządzanie czasem,
  • wysoką jakość obsługi klienta – kontakt i współpraca z naszą firmą to czysta przyjemność – przekonaj się o tym sam!

Jeśli chcesz skorzystać z usług z zakresu spedycji krajowej, międzynarodowej oraz transportu czy logistyki w Krotoszynie, skontaktuj się z HiT Transport i podejmij współpracę z najlepszymi na rynku. Jak dotychczas możemy się pochwalić współpracą z setkami klientów polskich i zagranicznych, licznymi certyfikatami jakości i nagrodami przyznawanymi nam m.in. za najwyższą jakość procesów zarządzania. Nie bez powodu nasi klienci są tak zadowoleni i wciąż polecają nas innym. Staramy się zaistnieć także w mediach, gdzie reprezentujemy wszystko co najlepsze w branży transportowej oraz promujemy profesjonalne postawy i wysoką jakość obsługi.

Nasze oddziały znajdują się w Wolsztynie, Poznaniu, Zielonej Górze, Wrocławiu i Szczecinie. Skontaktuj się z jednym z nich już dziś i zleć nam pierwszy transport w kraju lub za granicę, a przekonasz się, że nie będzie ostatnim. Zapraszamy!