Międzynarodowy transport drogowy Zielona Góra

Czynności związane z międzynarodowym transportem drogowym to nasza specjalność.

Wysyłanie swoich produktów na zagraniczne rynki to ogromna szansa dla firmy. Tak znaczące poszerzenie bazy odbiorców wpływa na podniesienie zysków. Wyższe zyski dają z kolei możliwość prowadzenia inwestycji wewnątrz firmy – poprawianie technologii, rozbudowę siedziby lub sieci, zatrudnianie pracowników i stopniowe zwiększanie wydajności produkcji. Firma działa sprawniej, może coraz więcej zaoferować dotychczasowym i nowym klientom i jeszcze bardziej poszerzyć swój zasięg. To koło się zatacza, a jest to koło zysku i rozwoju.

Jednym z jego ważnych elementów jest międzynarodowy transport drogowy – usługa, dzięki której praktyczna realizacja wszystkich tych założeń jest możliwa. Wyprodukowane wyroby przeznaczone na zagraniczny rynek trzeba sprawnie i bezpiecznie przewieźć, aby mogło dojść do transakcji przynoszącej zysk.

Międzynarodowy transport drogowy Zielona Góra

Na międzynarodowy transport drogowy składa się bardzo wiele zadań. Zaplanowanie transportu – począwszy od doboru taboru samochodowego, poprzez ustalenie terminu, przydzielenie kierowcy do zlecenia, aż po właściwe zaplanowanie trasy. Realizacja transportu – załadunek towarów, przewóz przez kraje pośrednie do kraju docelowego, rozładunek i przekazanie towarów odbiorcy. Zarządzanie dokumentacją, zarówno dotyczącą towaru, jak i pracy kierowcy. Rozwiązywanie bieżących problemów – np. ewentualnych komplikacji na trasie (zmiana trasy spowodowana awarią lub remontem drogi). Można wymieniać jeszcze długo. Dlatego tak ważne jest, żeby tą kwestią zajmowali się specjaliści, którzy potrafią dobrze wypełnić te zadania. Tacy, jakich zatrudnia nasz oddział w Zielonej Górze.

Spedycja międzynarodowa Zielona Góra

Nasi specjaliści od spedycji międzynarodowej to osoby wykwalifikowane i doświadczone, które Zielonej Górze współpracują z klientami od lat. Jaki zakres usług możemy zaproponować?

  • przewozy towarów za granicę (zarówno przewozy standardowe, jak i niestandardowe) – kraje członkowskie Unii Europejskiej, a także takie kraje jak Norwegia, Ukraina, Turcja, Rosja itd.,
  • pełną obsługę towarów i czuwanie nad ich bezpieczeństwem przez cały czas trwania zlecenia,
  • dostarczenie ładunku na czas i bez uszkodzeń – terminowość to nasze drugie imię!
  • bieżący monitoring zleceń oraz stały kontakt z klientem, który może uzyskać informacje na temat postępów w realizacji zlecenia.

Spedycja krajowa Zielona Góra

Poza usługami związanymi z przewozem zagranicznym oferujemy także spedycję krajową, czyli zarządzanie przewozem towarów na terenie Polski. Nasi specjaliści z Zielonej Góry świetnie sprostają także i temu zadaniu. Zaopatrzenie lokalnie działających podmioty w dowolne produkty czy surowce jest możliwe dzięki naszej pomocy.

Transport ADR Zielona Góra

Jeśli szukasz w okolicach Zielonej Góry profesjonalistów, którzy zajmą się transportem ADR, doskonale trafiłeś, ponieważ oferujemy nasze usługi również w tym zakresie. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub osobiście, aby poznać szczegóły oferty. Współpracuj z najlepszymi – HiT Transport zaprasza!

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszej działalności? Skontaktuj się z nami. Poniżej widoczne są dane kontaktowe naszej siedziby w Zielonej Górze. Zadzwoń lub napisz wiadomość, a chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę dokładniej.

65-021 Zielona Góra

Dąbrowskiego 41B
Tel.: 68 888 00 25

NIP: 923 168 92 07 
Regon: 301 894 770 
e-mail: zgora@hit-transport.pl

Godziny otwarcia:  
poniedziałek – piątek: 8 – 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne