Śniadanie z Falubazem

Nie ma to jak dobrze zacząć dzień! Przekonali się o tym pracownicy HiT Transport biorący udział w śniadaniu zorganizowanym przez Falubaz – zielonogórski klub żużlowy, z którym mamy przyjemność współpracować.

Jak mistrz z mistrzem

Z Falubazem działamy już od blisko roku, o czym wspominaliśmy Wam w jednym z naszych artykułów. W środę spotkaliśmy się, by omówić najważniejsze wydarzenia minionych miesięcy, a także by nakreślić wspólne plany na przyszłość. Przy jednym stole zasiedli czołowi żużlowcy Falubazu, m.in. Piotr Protasiewicz, Patryk Dudek i Kacper Gomólski, a także nasi przedstawiciele: opiekun biznesowy HiT Transport – Patryk Hilmantel, a także nasi pracownicy Tomasz Ryłko i Krzysztof Olichwer. Mistrzowskim debatom nie było końca! Możemy jedynie zdradzić, że… BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.

Lokalne drużyny muszą się wspierać!

Falubaz to już kolejny partner lokalny HiT Transport. Oprócz zielonogórskich żużlowców do grona naszych partnerów należą również inne drużyny, takie jak np. piłkarski klub LKS Ina Ińsko. Efektem tej współpracy są m.in. organizowane cyklicznie zawody HIT CUP, o których pisaliśmy Wam m.in. TU.

Warto przy tej okazji wspomnieć również o pozostałych naszych partnerach i równie owocnej współpracy. Mowa tu np. o Marcinie Nitschke, dzięki któremu od wielu lat mamy zaszczyt uczestniczyć w Mistrzostwach Polski Biznesu, Sportu i Artystów w Snookerze. Wisienką na torcie jest natomiast współpraca z Tomkiem Oświecińskim, który dumnie dzierży logo HiT Transport podczas występów w ringu KSW.

Wierzymy, że współpraca z każdym z naszych partnerów przyniesie nam w tym roku wiele satysfakcji oraz że częściej będziemy mieli okazję zasiąść z nimi do wspólnego stołu, celebrując wspólne sukcesy. Tego sobie i im życzymy!