Pierwszy kwartał w naszej firmie obfituje w nagrody i wyróżnienia.

Nasza firma transportowa po raz kolejny została doceniona przez instytucje zajmujące się oceną jakości usług i zarządzania w przedsiębiorstwach usługowych i produkcyjnych działających na terenie Polski.

Mamy to!!! Złoty Primus Nominatus

W 2017 roku chwaliliśmy się Wam, że nasza firma transportowa uzyskała srebrny certyfikat Primus Nominatus (czytaj więcej: Gorący luty w HiT Transport). Wyróżnienie to zmotywowało nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a na efekty nie musieliśmy długo czekać – nasze starania zostały docenione przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji, które w minionym tygodniu przyznało HiT Transport złoty certyfikat Primus Nominatus!

Kapituła konkursu doceniła nas za wysoką jakość usług logistycznych i transportowych realizowanych w oparciu o nowoczesny tabor samochodowy oraz za pracowników o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i zawodowych. Dziękujemy za wyróżnienie jednocześnie zapewniając, że nie zamierzamy osiąść na laurach ????

Primus Nominatus to certyfikat przyznawany przez Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji – organizację, która jest partnerem popularnej niemieckiej organizacji certyfikującej jakość TUV Rheiland. BCBC prowadzi u nas regularne audyty, podczas których sprawdza i potwierdza osiągnięcia naszej firmy m.in. pod kątem spełniania przez nią standardów:

– prawnych: czy jako firma transportowa przestrzegamy narzuconych odgórnie ustaw, dyrektyw, wytycznych i zarządzeń,

– społecznych: jak postępujemy wobec parnerów, np. pracowników, klientów, społeczności lokalnej.

– ekonomicznych: jak zarządzamy organizacją pracy, czy się doskonalimy, itp.

Kolejne wyróżnienie: Menadżer Jakości 2018

Złoty Primus Nominatus to nie jedyne wyróżnienie, jakie odebraliśmy w minionym tygodniu. Prezes naszej firmy Hubert Szawaryński został dodatkowo wyróżniony przez BCBC tytułem Menadżera Jakości 2018 w uznaniu za zasługi w procesie zarządzania. W ubiegłym tygodniu prezes miał zaszczyt przyjąć nagrodę podczas specjalnej uroczystości, która odbyła się w starostwie w Wolsztynie.

A chwaliliśmy się Wam, że uzyskaliśmy również tytuł Rozważnej Firmy, która bez zarzutu prowadzi biznes i zarządza należnościami? ????