Spedycja Konin

Chcesz wiedzieć, dlaczego warto z nami współpracować w zakresie spedycji? Przeczytaj poniższy artykuł!

Konkurencja na rynku usług spedycyjnych jest duża, a każdej firmie zależy na zdobyciu klientów i zatrzymaniu ich przy sobie. Dużo wysiłku wkłada się w marketing i w pozyskiwanie nowych zleceń. Jednak czy równie dużo wysiłku wkłada się w praktyczna realizację usług? W przypadku wielu firm spedycyjno-transportowych niestety nie, a konsekwencją są niewłaściwie zrealizowane zadania (np. opóźnienia, uszkodzenie towaru, pomyłki w lokalizacji) lub całkowity brak ich realizacji (np. gdy pojawiają się problemy natury formalnej). W HiT Transport jednak tego typu komplikacje nie istnieją, ponieważ naszym priorytetem jest jakość. Za wysoką jakością idą dobre opinie, za dobrymi opiniami zwiększone zainteresowanie naszymi usługami, a w związku z tym nie jest nam potrzebna ani reklama na szeroką skalę, ani walka o zlecenia. Klienci zgłaszają się do nas sami, ponieważ wiedzą, że otrzymają od nas dokładnie to, czego oczekują – spedycję na najwyższym poziomie oraz profesjonalny, bezpieczny i sprawny transport. Gdy raz podejmą z nami współpracę, zostają z nami na dłużej. A my wciąż niezmiennie dokładamy starań, aby oferować najwyższej jakości usługi oraz przyjazną i profesjonalną atmosferę współpracy.

Międzynarodowy transport drogowy Konin

Naszą specjalnością jest międzynarodowy transport drogowy. W tej dziedzinie zdobywamy doświadczenie już od wielu lat. Wiele firm, zarówno z Konina, jak i z innych miast, zdołało już przekonać się, że przekłada się ono na pełen profesjonalizm. Realizując trasy zagraniczne, dbamy o każdy ich szczegół. Do naszych zadań należy:

  • zaplanowanie trasy przewozu towaru,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji przewozowej,
  • odbiór ładunku,
  • transport towaru do wskazanego miejsca i w określonym, zaplanowanym wcześniej terminie,
  • dostarczenie ładunku,
  • uregulowanie wszelkich kwestii formalnych.

Jedynym zadaniem naszego klienta jest podpisanie z nami umowy na wykonanie usługi. Resztą zajmiemy się my, a co więcej – zajmiemy się tym dobrze!

Spedycja międzynarodowa Konin

Spedycja międzynarodowa nie jest łatwą dziedziną. Na pewno zdają sobie z tego sprawę wszyscy przedsiębiorcy z Konina, którzy chcą wysyłać swoje produkty lub inne towary poza grancie Polski. Samodzielne zorganizowanie takiego przewozu byłoby bardzo kłopotliwe dla firmy, dlatego też standardem jest obecnie korzystanie z usług zewnętrznych – czyli firm takich jak HiT Transport. Dzięki temu można liczyć na profesjonalne wykonanie usługi, a czas i energię pracowników przedsiębiorstwa poświęcić na inne zadania.

Spedycja krajowa Konin

W HiT Transport pracują także specjaliści zajmujący się spedycją krajową. Przygotowują i zarządzają przewozem towarów na terenie całej Polski. Przyjmują zlecenia zarówno od podmiotów działających w Koninie, jak i w innych miejscowościach. Swoje zadania wykonują rzetelnie, o czym zresztą miały okazję przekonać się już setki klientów. Zapraszamy więc do współpracy i czekamy na kontakt!

Transport ADR Konin

Zachęcamy klientów z Konina do podjęcia z nami współpracy również w zakresie przewozu ładunków niebezpiecznych, czyli transportu ADR. To wymagające zadanie stawia przed nami wiele wyzwań, ale bez problemu jesteśmy w stanie im sprostać. Przekonaj się o tym sam – zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów!