Spedycja krajowa Szczecin

Abyśmy wszyscy mieli dostęp do polskich produktów najlepszej jakości, niezbędne jest właściwe zorganizowanie usług transportowo-spedycyjnych na terenie kraju.

Z czym kojarzą się Polakom polskie produkty? Niektórzy zwracają uwagę na ich wysoką jakość, inni na tradycyjne receptury, jeszcze inni na to, że to, co polskie, jest znajome i bezpieczne. W bardzo wielu przypadkach, stając przed wyborem zakupowym w sklepie, wolimy wybrać produkt wyprodukowany w Polsce niż przywieziony z zagranicy. W ten sposób wspieramy naszą rodzimą gospodarkę.

Warto jednak zauważyć, że nie tylko my cenimy nasze produkty. Są one doceniane także w krajach, do których są eksportowane. Mowa zarówno o produktach rolnych czy też owocach/warzywach, jak i o gotowych przetworach i wyrobach (np. cukierniczych, produktach konserwowych itd.).

Międzynarodowy transport drogowy Szczecin

Aby nasze polskie produkty mogły podbijać świat, niezbędny jest właściwie zorganizowany międzynarodowy transport drogowy. Produkowane w Polsce wyroby spożywcze w dużych ilościach trafiają na rynek europejski, np. do Niemiec. Podczas gdy rośnie zainteresowanie tymi produktami, firmy produkcyjne mają szansę się zwiększać swój zasięg, rozwijać się i rozbudowywać. Drogą lądową, czyli za pośrednictwem samochodów ciężarowych, na rynki europejskie trafia cała gama różnorodnych wyrobów, co nie tylko wzbogaca nasza gospodarkę, ale także buduje wizerunek naszego kraju za granicą.

Spedycja międzynarodowa Szczecin

Za organizację transportu polskich towarów poza granice kraju odpowiedzialni są spedytorzy zajmujący się spedycją międzynarodową. Ich zadaniem jest takie dobranie środków transportu, zabezpieczeń, tras i innych elementów składających się na usługę, by produkty trafiły do miejsca docelowego w zaplanowanym terminie, w nienaruszonym stanie i w odpowiedniej ilości. Nasi specjaliści ze Szczecina zajmują się spedycją międzynarodową od lat, a zdobyte doświadczenie sprawia, że HiT Transport może oferować usługi na najwyższym poziomie.

Spedycja krajowa Szczecin

Niezwykle ważne jest jednak także to, by nasze rodzime produkty mogły sprawnie i bez przeszkód trafiać do punktów sprzedaży także i w Polsce – tak aby każdy z nas miał do nich swobodny dostęp. W tym przypadku organizacją transportu zajmuje się spedycja krajowa, a specjalistów od tej dziedziny także zatrudnia nasz oddział w Szczecinie. To między innymi dzięki ich pracy na sklepowych półkach możemy znaleźć znane nam, polskie, tradycyjne smaki.

Transport ADR Szczecin

Przewóz substancji niebezpiecznych, czyli takich, które mogą zagrażać środowisku lub ludziom, musi się odbywać w oparciu o szczególne środki bezpieczeństwa. Powierz to zadanie specjalistom – HiT Transport oferuje usługi z zakresu transportu ADR. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami – czekamy na telefon.

Zachęcamy przedsiębiorców, właścicieli firm produkcyjnych, dystrybutorów i inne podmioty zainteresowane współpracą w zakresie spedycji krajowej lub międzynarodowej do kontaktu z naszym oddziałem w Szczecinie. Oferujemy usługi transportowe i spedycyjne na najwyższym poziomie, co potwierdzają przyznane nam certyfikaty jakości oraz niezwykle cenne opinie naszych dotychczasowych klientów. Liczymy na udaną i długotrwałą współpracę, która przełoży się na obustronny sukces.

Wszystkie dane kontaktowe widoczne są poniżej. Czekamy na kontakt!

71-450 Szczecin 
ul. Chopina 35 
Tel.: 91 885 37 50 
NIP: 923 168 92 07 
Regon: 301 894 770  
Godziny otwarcia:  
poniedziałek – piątek: 8 – 16 
sobota: nieczynne