Spedycja międzynarodowa Poznań

Jeśli poszukujesz w Poznaniu lub okolicach specjalistów od spedycji, to świetnie trafiłeś. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Poszukujesz w Poznaniu specjalistów od spedycji? Skontaktuj się z nami!

Międzynarodowy transport drogowy Poznań

Usługi transportowe umożliwiają funkcjonowanie milionów firm w setkach branż. Nie mógłby się bez nich obejść właściwie żaden producent celujący dalej niż w lokalny rynek. Korzyści producenta określonych wyrobów to jednak tylko jedna strona medalu. Drugą są korzyści konsumentów – przecież gdyby nie międzynarodowy transport drogowy, nikt z nas nie mógłby na co dzień cieszyć się np. takimi produktami jak szwajcarski ser, hiszpańskie pomarańcze czy niemiecka czekolada – a z tych właśnie produktów między innymi słyną te kraje i za te produkty są cenieni tamtejsi producenci.

Transport drogowy to ma wiele zalet – jest przede wszystkim tańszy niż przewożenie produktów drogą lotniczą, jest też bardziej uniwersalny i może dotrzeć wszędzie (w przeciwieństwie do transportu wykorzystującego drogę wodną czy koleje). Dlatego też nasz oddział w Poznaniu specjalizuje się w organizowaniu właśnie takich usług transportowych.

Spedycja międzynarodowa Poznań

Organizacja przewozu jakichkolwiek towarów nie jest łatwym zadaniem. A organizacja przewozu do innych krajów to jeszcze większe wyzwanie. Dlatego spedycją na dużą skalę mogą zajmować się jedynie osoby z dużym doświadczeniem i z właściwymi predyspozycjami – takie, jakich zatrudniamy w naszym oddziale w Poznaniu!

Spedytorzy, aby właściwie spełniać swoje obowiązki, muszą być osobami zorganizowanymi, kompetentnymi i aktywnymi. Muszą mieć zmysł planowania, wyobraźnię i charyzmę. Muszą także posiadać niezbędne umiejętności – np. znajomość języków obcych umożliwiającą im kontakt z zagranicznymi klientami lub z odbiorcami wysyłanych za granicę produktów. Aby jakość usług związanych ze spedycją międzynarodową była jak najwyższa, w HiT Transport stawiamy na kompetencję i profesjonalizm.

Spedycja krajowa Poznań

Różnorodne produkty produkowane w Polsce są naturalnie kierowane także na rynek krajowy. Klientów zainteresowanych ta właśnie sferą naszej działalności serdecznie zapraszamy do współpracy. Zajmiemy się organizacją przewozu we wszystkich etapach – od przeładunku, poprzez transport drogowy, aż po rozładunek w miejscu docelowym. Dbamy o zgodność dokumentacji, sprawne i terminowe wykonanie usługi oraz bezpieczeństwo powierzonych nam towarów. Z klientami pozostajemy w stałym kontakcie, dzięki czemu mogą oni stale kontrolować postępy w realizacji zlecenia.

Do dyspozycji naszych klientów pozostają specjaliści od spedycji krajowej pracujący w naszym oddziale w Poznaniu. Informacje kontaktowe oraz mapa z zaznaczoną poznańską siedzibą firmy umieszczone są poniżej. Z naszej oferty mogą skorzystać podmioty działające nie tylko w samym Poznaniu, ale także i w innych pobliskich miejscowościach. Zachęcamy także do współpracy podmioty spoza województwa wielkopolskiego, których przedstawiciele mogą kontaktować się z którymkolwiek z naszych oddziałów zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Zapraszamy!

Transport ADR Poznań

Zajmujemy się również transportem ADR, czyli transportem substancji uznanych jako niebezpieczne. W naszej pracy stosujemy się do wszelkich obowiązujących procedur i dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Więcej informacji chętnie udzielimy podczas kontaktu osobistego.

61-441 Poznań
ul. 28 Czerwca 1956 r. 390

Tel.: 61 225 6081 lub 

61 832 79 11
NIP: 923 168 92 07
Regon: 301 894 770
e-mail: poznan@hit-transport.pl

Godziny otwarcia: 
poniedziałek – piątek: 8 – 16
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne