Spedycja międzynarodowa Środa Wielkopolska

Usługi z zakresu spedycji międzynarodowej, przewozów na terenie kraju i za granicą – sprawdź ofertę HiT Transport i zacznij z nami współpracę.

Spedycja towarzyszy ludzkości od zarania dziejów, choć oczywiście nie zawsze była tak nazywana. Samo pojęcie zaczęło funkcjonować w powszechnym użyciu w XIX wieku, kiedy to we Francji zaczęto oficjalnie rejestrować firmy spedycyjne oraz osoby wypełniające zawód spedytora – wtedy traktowanego jeszcze jako komisanta. Same czynności spedycyjne były wykonywane jednak już znacznie wcześniej. Od XV wieku w ramach zorganizowanej działalności, a wcześniej jako forma ułatwiania i usprawniania działalności handlowej.

Międzynarodowy transport drogowy Środa Wielkopolska

Transport drogowy pojawił się wtedy, kiedy zaczęły powstawać pierwsze drogi i zaczął rozwijać się handel. Początkowo handlarze sami przewozili swoje towary i sprzedawali je w innych lokalizacjach, później natomiast rozwinęła się inna forma handlu, oparta na sprowadzaniu towarów z innych miast i krajów przez firmy handlowe zajmujące się ich sprzedażą po nałożeniu prowizji.

Obecnie międzynarodowy transport drogowy to oddzielna gałąź działalności gospodarczej, choć oczywiście stale współpracująca z usługami i handlem. Wszystkie te dziedziny są za sobą ściśle powiązane, o czym możemy przekonać się na co dzień, korzystając z produktów i wyrobów powstających w różnych częściach świata, a jednak dostępnych w naszych lokalnych sklepach i hurtowniach.

Środzie Wielkopolskiej usługi z zakresu międzynarodowego transportu drogowego są dostępne za pośrednictwem firmy HiT Transport. Poznaj dokładniej naszą ofertę!

Spedycja międzynarodowa Środa Wielkopolska

Poza samym transportem w Środzie Wielkopolskiej oferujemy także usługi z zakresu spedycji międzynarodowej, czyli innymi słowy – zarządzamy procesami transportowymi. To zadanie naturalnie wymaga

  • wiedzy,
  • kompetencji,
  • doświadczenia,
  • zdolności organizacyjnych,
  • rzetelności
  • uprawnień,

ale pracownicy naszej firmy mają je wszystkie. Inaczej, jako firmie spedycyjnej, nie udałoby się nam osiągnąć aż tak dużego sukcesu w skali całej Polski.

Spedycja krajowa Środa Wielkopolska

Zarządzamy również przewozami na terenie kraju i chętnie przyjmiemy zlecenia w zakresie spedycji krajowej zarówno od przedsiębiorców ze Środy Wielkopolskiej, jak i z innych miejscowości. Chętnie współpracujemy z lokalnymi firmami (nasza główna siedziba znajduje się w województwie wielkopolskim, podobnie jak i jedna z naszych filii), ale przedsiębiorstwa z innych części kraju także serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Transport ADR Środa Wielkopolska

HiT Transport zajmujemy się również transportem ADR. Jeśli masz do przewiezienia towary niebezpieczne dowolnego rodzaju, powierz je nam. Dysponujemy technologią, która pozwala nam realizować takie przewozy bezpiecznie, sprawnie i terminowo, bez narażania otoczenia oraz z zachowaniem wszelkich procedur. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i liczymy na długą, satysfakcjonującą współpracę.