Spedycja międzynarodowa Swarzędz

Poznaj ofertę HiT Transport w zakresie spedycji międzynarodowej w Swarzędzu i w innych miastach województwa wielkopolskiego.

Spedycja międzynarodowa sprawia, że zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i niewielkie lokalne firmy mają równe szanse na podjęcie współpracy z zagranicznymi klientami. Każda z nich może bowiem w równym stopniu i na tych samych warunkach dostarczyć swoje produkty podmiotom zagranicznym. Wszystkie firmy stawiające na współpracę międzynarodową doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie dla ich rozwoju ma dostęp do usług spedycyjnych i transportowych. HiT Transport natomiast, jako właśnie firma spedycyjna, dba o to, aby te usługi dostarczać na najwyższym możliwym poziomie. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty ze Swarzędza oraz z całego województwa wielkopolskiego. Poniżej przedstawiamy więcej szczegółów dotyczących naszej oferty w zakresie spedycji międzynarodowej i nie tylko.

Międzynarodowy transport drogowy Swarzędz

HiT Transport oferuje przewozy towarów w ramach międzynarodowego transportu drogowego. Dlaczego akurat transport drogowy? ponieważ w kontekście europejskim jest najszybszy, ponieważ za jego pomocą można dostarczyć towar w dowolne, dokładnie określone miejsce, ponieważ jest najtańszy w porównaniu do innych rodzajów transportu oraz do rozwiązań kombinowanych. Firmy produkcyjne ze Swarzędza, które prowadzą sprzedaż swoich produktów na zagraniczne rynki, muszą zadbać o to, aby ich transport odbywał się sprawnie i bezpiecznie. Najlepiej jest zlecić go profesjonalistom – doświadczonym spedytorom i kierowcom, którzy europejskie drogi znają jak własną kieszeń i doskonale wiedzą, jak zarządzać procesami spedycyjnymi tak, by ich efekty były jak najlepsze i najkorzystniejsze dla zleceniodawców.

Spedycja międzynarodowa Swarzędz

W ramach spedycji międzynarodowej oferujemy usługi związane z przygotowywaniem dokumentacji transportowej, opracowywaniem tras przewozu, dobieraniem taboru pojazdów oraz kierowców realizujących zlecenie, załadunkiem, przewozem i rozładunkiem powierzonego nam towaru, odprawą celną i wszystkimi innymi czynnościami, które składają się na proces spedycyjny. Przyjmujemy zlecenia na przewóz we wszystkich kierunkach w Europie oraz poza jej granicami. Dbamy o to, aby transport odbywał się zgodnie z przepisami obowiązującymi w państwach, przez które przebiega trasa.

Spedycja krajowa Swarzędz

Z naszych usług mogą też skorzystać przedsiębiorcy, którzy chcą dostarczyć swoje produkty klientom z Polski. W ramach spedycji krajowej organizujemy przewozy towarów na terenie kraju – zarówno w okolice Swarzędza, jak do znacznie bardziej oddalonych punktów docelowych. Dzięki nim współpraca pomiędzy różnymi podmiotami działającymi na terenie kraju staje się możliwa i znacznie prostsza. Zachęcamy do kontaktu z jednym z oddziałów HiT Transport. Firmom ze Swarzędza polecamy nasze oddziały w Wielkopolsce – w Wolsztynie i Poznaniu. Chętnie przedstawimy szczegółową ofertę i warunki współpracy.