Spedycja międzynarodowa Wągrowiec

Chcesz przewieźć towary za granicę? Usługi z zakresu spedycji międzynarodowej oraz transportu są w zasięgu Twojej ręki. Sprawdź ofertę HiT Transport!

Spedytorzy międzynarodowi wysyłają towary za granicę. Towary powierzane są przez klientów z rożnych branż. Mogą to być produkty spożywcze, chemiczne, tekstylne. Mogą to być też surowce, materiały, półprodukty czy części. Najważniejsze jest jednak to, że są one niezbędne innym podmiotom do wydajnego funkcjonowania: sklepom i hurtowniom do prowadzenia aktywnej sprzedaży, fabrykom do wytwarzania dób, przetwórniom do uzyskiwania składników produktów. Dlatego też spedycja jest niezwykle ważna z punktu widzenia rozwoju gospodarki w ogóle, a produkcji i handlu w szczególności.

Międzynarodowy transport drogowy Wągrowiec

Oczywiście praca spedytora byłaby zupełnie bezcelowa, gdyby w parze z nią nie szła realizacja zadań transportowych. Międzynarodowy transport drogowy umożliwia praktyczne przewożenie towarów z jednego miejsca do drugiego, zlokalizowanego w innym kraju. Zarządzanie tym transportem należy oczywiście do zadań spedytora, jednak jego techniczna realizacja, czyli sam przewóz na określonej trasie, to już praca kierowców. Ważne jest, aby obie te strony ściśle ze sobą współpracowały i rozumiały wspólny cel, który im przyświeca. Wtedy realizacja całego zlecenia transportowego przebiega bezproblemowo, terminowo i bezpiecznie.

Spedycja międzynarodowa Wągrowiec

Nasza firma HiT Transport zajmuje się usługami z zakresu spedycji międzynarodowej, a dzięki posiadaniu własnego taboru samochodów możemy także samodzielnie wykonywać przewozy na terenie Europy. Usługi oferowane są na terenie całej Polski. Zachęcamy więc podmioty z Wągrowca do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty.

W ramach usług spedycyjnych zajmujemy się:

  • planowaniem trasy przejazdu,
  • doborem taboru pojazdów,
  • przygotowaniem dokumentacji transportowej,
  • doborem kierowców realizujących trasę,
  • zabezpieczeniem towarów,
  • odprawą celną,
  • rozliczeniem usługi.

Jeśli chcesz skorzystać z kompleksowej usługi w zakresie spedycji i transportu, kontakt z naszą firmą to doskonały krok. Przekonało się o tym już wiele firm i instytucji z całej Polski. Dołącz do nich i sprawdź sam, dlaczego zasługujemy na doskonałą opinię, która panuje na rynku na temat naszej firmy.

Spedycja krajowa Wągrowiec

Podmiotom prowadzącym relacje handlowe na terenie Polski także oferujemy swoje usługi. Spedycja krajowa to zarządzanie przewozem towarów na terenie kraju. Posiadamy samochody ciężarowe i dostawcze, które doskonale wywiążą się z zadania dostarczenia towaru na miejsce i na czas. Oferujemy zarówno możliwość stałej współpracy (regularnych transportów), jak i jednorazowego przewozu. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami w Wągrowcu lub okolicach, skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów i poznaj dokładniej naszą ofertę. Na pewno uda nam się wspólnie ustalić warunki współpracy, które dla obu stron będą satysfakcjonujące i pozwolą na osiągnięcie sukcesu. Zapraszamy serdecznie!