Spedycja międzynarodowa Wałbrzych

Spedycja międzynarodowa i krajowa, przewozy zagraniczne i lokalne, transport ADR, obsługa logistyczna – zapoznaj się z ofertą HiT Transport w Wałbrzychu!

Każdy z pewnością spotkał się z hasłem, że reklama jest dźwignią handlu. Jednak nie jest to do końca prawdziwe stwierdzenie. Dotyczy ono tak naprawdę jedynie handlu detalicznego, czyli handlu, w którym odbiorcą jest klient indywidualny. Jeśli natomiast chodzi o handel hurtowy czy szeroko rozumianą wymianę handlową pomiędzy podmiotami produkcyjnymi, u podstaw jego sukcesu leży zupełnie inna dziedzina działalności: transport. Bez niego transakcje nie mogłyby się odbywać, ponieważ towar nie miałby możliwości trafienia do nabywcy. Dzięki spedycji międzynarodowej możliwa jest realizacja zadań transportowych. Jest to bowiem dziedzina działalności odpowiedzialna za organizację przewozów.

Międzynarodowy transport drogowy Wałbrzych

HiT transport to firma oferująca usługi podmiotom z najróżniejszych branż. Jedną z naszych sztandarowych usług jest międzynarodowy transport drogowy – przewożenie różnego rodzaju towarów do innych krajów. Zaopatrujemy magazyny, fabryki, hurtownie, centra dystrybucyjne, przetwórnie i inne podmioty w to, czego potrzebują do realizacji swoich zadań. Towar zawsze trafia na miejsce terminowo i w nienaruszonym stanie.

Spedycja międzynarodowa Wałbrzych

Kolejną dziedziną naszej działalności jest spedycja międzynarodowa. Ma ona charakter bardziej organizacyjny – jest to zarządzanie wszystkimi czynnościami związanymi z przewozem:

  • planowanie tras,
  • organizacja załadunków i przeładunków,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • kwestie formalne i finansowe.

Jeśli zadania z zakresu spedycji międzynarodowej są realizowane właściwie, pomagają osiągnąć sukces firmom, które zlecają transport i tym, które są odbiorcami towarów. A także nam samym, jako pośrednikom pomiędzy tymi podmiotami.

Spedycja krajowa Wałbrzych

Zlecenia międzynarodowe to nie jedyne zainteresowanie jeśli chodzi o działalność naszej firmy. Zaopatrujemy także krajowe podmioty. Spedycja krajowa to działalność pozwalająca na organizację przewozów na terenie kraju. Przekłada się bezpośrednio na nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy działającymi w Polsce przedsiębiorstwami. Klienci z Wałbrzycha z pewnością będą zainteresowani tym aspektem naszej działalności.

Transport ADR Wałbrzych

Ostatnia kwestia, o której chcielibyśmy wspomnieć, to transport ADR, czyli przewożenie towarów niebezpiecznych zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Zachęcamy do współpracy z nami w tym aspekcie. Posiadamy technologię, która umożliwia nam realizację zadań w bezpiecznych warunkach. Nasi pracownicy są przygotowani do dużych wyzwań i z pewnością nie zawiodą oczekiwań klientów.

Szukasz profesjonalnych usług transportowych i spedycyjnych w okolicach Wałbrzycha? Skontaktuj się z wrocławskim oddziałem HiT Transport i przekonaj się, że najwyższa jakość usług jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na zlecenia!