Logistyka, transport, spedycja Wałbrzych

Profesjonalne usługi z zakresu transportu, logistyki i spedycji – sprawdź, co HiT Transport oferuje w Wałbrzychu!

Branża TSL, czyli transport, spedycja i logistyka, rozwija się w ostatnich latach w ogromnym tempie w całej Europie, a zwłaszcza w Polsce, która walczy o pozycję lidera w tej dziedzinie. Polskie firmy transportowe realizują przewozy do wielu krajów europejskich. Robią to rzetelnie, tanio, terminowo i bezpiecznie. Nic dziwnego, że zainteresowanie usługami rośnie ze strony podmiotów krajowych i zagranicznych.

HiT Transport jest firmą, która oferuje najwyższą jakość usług w tym zakresie. Chcemy nadążać za rosnącymi potrzebami naszych klientów, do których należą różnorodne firmy produkcyjne, fabryki, przetwórnie, podmioty handlowe, centra logistyczne, instytucje publiczne i wiele innych. Wiemy, że wymagania względem transportu są obecnie bardzo wysokie, bo zależy od niego wiele kwestii biznesowych. Dlatego robimy wszystko, aby im sprostać.

Międzynarodowy transport drogowy Wałbrzych

Klienci z Wałbrzycha mogą skorzystać z naszych usług w zakresie międzynarodowego transportu drogowego. To nasza specjalność – przewozimy towary na terenie całej Europy z użyciem wysokiej klasy pojazdów kierowanych przez doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców. Transport drogowy jest

  • szybki,
  • tani,
  • bezpośredni,
  • bezpieczny,
  • wygodny,

dlatego też na skorzystanie z tych usług decyduje się bardzo wielu przedsiębiorców.

Spedycja międzynarodowa Wałbrzych

Aby móc zrealizować przewóz, konieczne jest właściwe planowanie. Tym zajmuje się spedycja międzynarodowa, w której także specjalizuje się nasza firma. Planujemy trasy przejazdu, zarządzamy załadunkiem, kontrolujemy przewóz, załatwiamy formalności celne i dostarczamy towar prosto do miejsca przeznaczenia. Wszystko odbywa się szybko i z pełną dbałością o bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Spedycja krajowa Wałbrzych

Przewozimy także towary na terenie Polski, dlatego w naszej firmie znajdują się również specjaliści od spedycji krajowej. Ich zadaniem jest zaplanowanie procesu transportowego na terenie kraju tak, aby zminimalizować koszty, zmaksymalizować wydajność i zapewnić bezpieczeństwo oraz terminową dostawę. Zachęcamy przedsiębiorców z Wałbrzycha do zapoznania się z naszą ofertą usługową.

Transport ADR Wałbrzych

W HiT Transport nie straszne są nam również towary niebezpieczne – możemy podjąć się ich przewozu zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze doświadczenie i technologia, którą dysponujemy, pozwolą nam wykonać zlecenie ADR sprawnie i bezpiecznie, bez względu na rodzaj przewożonej substancji.

Usługi z zakresu transportu, logistyki i spedycji dostępne są na wyciągnięcie ręki dla klientów z Wałbrzycha. Wystarczy skontaktować się z naszym oddziałem we Wrocławiu – można to zrobić mailowo, telefonicznie lub osobiście. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i liczymy na udaną współpracę, która przyniesie obopólne korzyści!