Spedycja Wrocław

Rozwój spedycji idzie w parze z rozwojem gospodarczym kraju.

Chcąc ocenić sytuację ekonomiczną kraju, bierze się pod uwagę różne wskaźniki, a jednym z nich jest eksport. Na podstawie ilości eksportowanych produktów oraz całej gamy innych danych można ocenić, jak rozwija się gospodarka. Wysokość eksportu wpływa na bilans płatniczy kraju, w dużym stopniu decyduje o kursie waluty, a w konsekwencji oddziałuje na wzbogacanie się społeczeństwa i poziom życia. Dlatego fakt, że wskaźniki dotyczące eksportu od lat rosną w Polsce, jest bardzo dobrą informacją dla wszystkich jej mieszkańców. W 2013 roku wartość eksportu w Polsce wyniosła prawie 153 miliardy euro, a jest to ponad dwukrotnie więcej niż zaledwie 8 lat wcześniej. Tendencja wzrostowa trwa nadal i przyspiesza – w 2015 roku eksport wart był już niemal 179 miliardów euro.

Warto wiedzieć, ze na wzrost eksportu składa się bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest także rozwój usług spedycyjnych. Spedycja międzynarodowa umożliwia transport wytworzonych w Polsce produktów za granicę, a zatem praktyczną realizację tego, co leży u podstaw międzynarodowej wymiany handlowej.

Międzynarodowy transport drogowy Wrocław

Organizacja transportu międzynarodowego to zadanie bardzo odpowiedzialne i złożone, niezależnie od gałęzi transportu – a zatem od tego, czy przewóz organizowany jest drogą lotniczą, wodną, za pośrednictwem kolei czy ciężarówek. Nasz zespół spedytorów pracujący we Wrocławiu specjalizuje się transporcie drogowym, czyli tym najbardziej bezpośrednim, w którym nadany w konkretnym miejscu towar zostaje odebrany dokładnie tam, gdzie będzie dalej wykorzystywany. Inne rodzaje transportu nie stwarzają takiej możliwości – ostatecznie i tak niezbędne są przeładunki, ponieważ tylko transport samochodowy może dotrzeć bezpośrednio do miejsca docelowego.

Spedycja międzynarodowa Wrocław

Organizacja przewozu towarów poza granice kraju wymaga zarówno wiedzy i doświadczenia, jak i konkretnych praktycznych umiejętności, takich jak np. znajomość języków obcych. Do naszego zespołu zajmującego się spedycją międzynarodową należą wyłącznie osoby kompetentne, to znaczy takie, które doskonale znają specyfikę tej branży, odnajdują się w jej działaniu, mają niezbędne predyspozycje i potrafią zrealizować powierzone im zadania rzetelnie. Co więcej, mają też świadomość tego, jak ważna rola przypada im w udziale w kontekście rozwoju gospodarki całego kraju.

Spedycja krajowa Wrocław

Innym ważnym wskaźnikiem rozwoju gospodarczego jest poziom sprzedaży wyprodukowanych dóbr na terenie kraju. Aby mogło dojść do aktu kupna, każdy towar musi być najpierw dostarczony albo bezpośrednio do kupca, albo do pośrednika w sprzedaży (dystrybutora, sprzedawcy itd.). W związku z tym to, jak realizowane są zadania spedycji krajowej, również ma znaczenie dla rozwoju naszej rodzimej gospodarki – o czym doskonale wiedzą we Wrocławiu specjaliści zajmujący się właśnie tą dziedziną działalności naszej firmy.

Transport ADR Wrocław

Zachęcamy również do podjęcia z nami współpracy w zakresie transportu ADR. Oferujemy pełen profesjonalizm, sprawną obsługę klienta i szybką realizację zleceń w bezpiecznych warunkach i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Skontaktuj się z nami – zapraszamy!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie podmioty zainteresowane współpracą z HiT Transport zarówno w ramach przewozu krajowego, jak i zagranicznego.

53-015 Wrocław

Aleja Karkonoska 45
Tel.: 71 700 04 20

NIP: 923 168 92 07 
Regon: 301 894 770 
e-mail: wroclaw@hit-transport.pl

Godziny otwarcia:  
poniedziałek – piątek: 8 – 16 
sobota: nieczynne 
niedziela: nieczynne