Transport międzynarodowy Września

Interesują Cię usługi z zakresu transportu międzynarodowego? Prowadzisz działalność we Wrześni? Nasza oferta jest skierowana do Ciebie – zapraszamy!

Usługi związane z transportem międzynarodowym – takie jak spedycja czy przewóz towarów – są bardzo ważną kwestią dla wszystkich przedsiębiorstw prowadzących działalność produkcyjną, wytwórczą lub przetwórczą. Każde z nich przecież aby sprzedać wyprodukowane przez siebie produkty, musi zadbać o możliwość ich przewiezienia, czy to do punktu sprzedaży, czy też bezpośrednio do kupującego klienta. Bez transportu nie ma sprzedaży, bez sprzedaży nie ma zysku. Usługi te są nie tylko kluczowe, ale wręcz niezbędne.

Międzynarodowy transport drogowy Września

Od kilkudziesięciu lat handel zagraniczny rozkwita jeśli chodzi o polskie firmy produkcyjne. Wiele z nich wysyła swoje produkty na rynek niemiecki, francuski, holenderski. Inne współpracują z krajami położonymi na południe od Polski – z Czechami, Słowacją, Węgrami. Jeszcze inne kierują swoje produkty na Półwysep Skandynawski. Niezależnie od kierunku, w granicach Europy najbardziej opłacalną formą przewozu wciąż jest międzynarodowy transport drogowy – jest to forma najtańsza i najwygodniejsza zarówno dla samych przewoźników, jak i dla zleceniodawców.

Spedycja międzynarodowa Września

Właściwe zarządzanie transportem towarów pomiędzy krajami, czyli wszystkie zadania kryjące się za pojęciem „spedycja międzynarodowa„, gwarantuje sprawne wykonanie każdej usługi w tej dziedzinie. Aby było to możliwe, spedytor musi zadbać o:

  • właściwe dobranie taboru pojazdów do ilości i specyfiki towarów,
  • zaplanowanie transy przejazdu przy uwzględnieniu warunków pracy kierowców,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • odbiór towaru,
  • kontrolowanie przebiegu zlecenia,
  • zdanie towaru odbiorcy,
  • rozliczenie usługi.

Profesjonalizm, rzetelność i doświadczenie pozwalają realizować pracownikom HiT Transport wszystkie te zadania bezbłędnie. Dlatego też zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z Wrześni do tego, aby podjęli współpracę właśnie z nami!

Spedycja krajowa Września

Przewozimy towary nie tylko w zagranicznych kierunkach – realizujemy także trasy po Polsce. Ich przygotowaniem oraz przebiegiem realizacji przewozu zajmują się w naszej firmie specjaliści od spedycji krajowej, wyszkolone, zaangażowane i doświadczone osoby, którym można zlecić każde zadanie, a one z pewnością mu sprostają. Chcesz przewieźć towar z Wrześni do dowolnego miejsca w Polsce? Nasza firma może się tym zająć, a Ty z pewnością będzie zadowolony z poziomu usług.

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas tysięcy zrealizowanych zleceń pozwala nam na zagwarantowanie najwyższej jakości usług firmom z całej Polski. Prowadząc działalność we Wrześni możesz współpracować z nami na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach, ponieważ w Twojej okolicy działa jeden z oddziałów naszej firmy. Bezpośredni kontakt z nami z pewnością jest bardzo cenny i właśnie do niego Cię zachęcamy. Zadzwoń lub odwiedź nas, a przedstawimy Ci naszą ofertę bardziej szczegółowo. Zapraszamy!