Transport, spedycja Luboń

Transport i spedycja to dwie dziedziny, w których jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Poznaj bliżej nas i nasze usługi!

Firmy zajmujące się transportem i spedycją w ostatnich latach mają szerokie pole do popisu, gdyż zapotrzebowanie na te usługi w naszym kraju w szybkim tempie rośnie. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne przedsiębiorstwa zajmujące się przewozami krajowymi i międzynarodowymi. Nie wszystkie z nich są jednak godne zaufania, a jakość ich usług jest niekiedy wątpliwa. Warto jednak zaufać firmie z wieloletnim doświadczeniem, która na rynku zdobyła już renomę i która oferuje usługi w wielu miejscach w całej Polsce.

Międzynarodowy transport drogowy Luboń

Przedsiębiorcy, którzy wybrali Luboń jako miejsce prowadzenia swojej działalności, mogą docierać ze swoimi produktami do wszystkich zakątków świata. Najprawdopodobniej będą ich jednak interesować głównie zakątki Europy, ponieważ kraje europejskie stanowią coraz bardziej otwarty na polskie produkty rynek. Wszystkim tym przedsiębiorcom oferujemy nasze usługi z zakresu międzynarodowego transportu drogowego. Oferujemy przewozy do wielu krajów europejskich, wraz z całą obsługa spedycyjną. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Spedycja międzynarodowa Luboń

W ramach spedycji międzynarodowej zajmujemy się:

  • planowaniem transportu różnorodnych towarów,
  • obsługą transportu pod względem technicznym i formalnym.

Planowanie tras na terenie całej Europy, dopasowanie taboru samochodowego, zatrudnianie kierowców, odbiór przesyłki, przewiezienie jej na miejsce i oddanie nadawcy, a także udokumentowanie i rozliczenie całego procesu – wszystkie te zadania realizujemy z najwyższym zaangażowaniem i profesjonalizmem oraz pozostając w stałym kontakcie z klientem. Dzięki temu może on na bieżąco kontrolować przebieg usługi i być spokojny o swój towar.

Spedycja krajowa Luboń

Zajmujemy się także spedycją krajową. Przewozimy towary do magazynów, hurtowni, fabryk, sklepów i punktów dystrybucji na terenie całej Polski. Firmy, które zajmują się dowolną działalnością produkcyjną w Luboniu, mogą skontaktować się z nami i skorzystać z naszych usług w tym zakresie.

Naszą domeną jest terminowość, naszą podstawową zasadą bezpieczeństwo, a naszym celem – zadowolenie naszych klientów. Transport i spedycja to dziedziny działalności, w których nie mamy sobie równych. Przekonali się o tym nasi klienci z całej Polski. Podmioty z Lubonia zachęcamy w szczególności do kontaktu z naszymi oddziałami zlokalizowanymi w Wielkopolsce. Jeden z ich znajduje się w Wolsztynie, drugi w Poznaniu. Na współpracę są oczywiście otwarte także pozostałe oddziały HiT Transport: w Szczecinie, Zielonej Górze i Wrocławiu. Dzięki nim jesteśmy w stanie świadczyć usługi dla firm z całej zachodniej części Polski, choć również i klienci ze wschodu kraju niejednokrotnie korzystają z naszej oferty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i liczymy na udaną i satysfakcjonującą dla obu stron współpracę w zakresie transportu oraz spedycji.