Logistyka, transport, spedycja Śrem

Skorzystaj z usług w zakresie logistyki, transportu i spedycji, które HiT Transport oferuje w Śremie.

Śrem to nie tylko jedno z najstarszych miast w Polsce, posiadające bogatą historię, ale także ważny współcześnie ośrodek gospodarczy. Dlatego też władze miasta i regionu zadbały o to, by było ono jak najlepiej skomunikowane z innymi ośrodkami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.  Przez miasto przebiegają następujące drogi:

·         droga wojewódzka nr 310, trasa Śrem – Czempiń – Głuchowo,

·         droga wojewódzka nr 432, trasa Leszno – Osieczna – Krzywiń – Śrem – Zaniemyśl – Środa Wielkopolska – Września,

·         droga wojewódzka nr 434, trasa Kleszczewo – Kórnik – Śrem – Dolsk – Gostyń – Krobia – Rawicz,

·         droga wojewódzka nr 436, trasa Śrem – Książ Wielkopolski – Klęka.

Od 2007 roku funkcjonuje też obwodnica miasta dla drogi wojewódzkiej nr 434 (oraz dla dróg nr 310 i 432 dla samochodów ciężarowych powyżej 10 ton). Tak dobre połączenia drogowe sprawiają, że możliwy jest transport różnorodnych towarów zarówno ze Śremu, jak i do miasta. Jest to ważne z punktu widzenia mieszkańców, ale także działających w mieście i jego okolicach przedsiębiorców, dla których takie kwestie jak transport, logistyka i spedycja pełnią ważną rolę i ułatwiają rozwój ich firmom.

Międzynarodowy transport drogowy Śrem             

Śrem może się zatem rozwijać w kontekście produkcji, ponieważ ma możliwość dostarczania swoich produktów na szerokie rynki – nie tylko na rynek krajowy, ale także na liczne rynki europejskie. Umożliwia to międzynarodowy transport drogowy oferowany przez firmy transportowe działające w Śremie i w okolicach. Do ich grona należy HiT Transport – firma o doskonałej renomie, która działa na terenie całej Polski. Mamy pięć oddziałów w różnych miastach, z czego aż dwa znajdują się w województwie wielkopolskim – w Wolsztynie i w Poznaniu. Każdego zainteresowanego usługami z zakresu międzynarodowego transportu drogowego zapraszamy do kontaktu z jednym z nich!

Spedycja międzynarodowa Śrem

Spedycja międzynarodowa to nasza specjalność. Od lat zajmujemy się organizacją przewozów za granicę. Wiemy, co zrobić, by towar dotarł na czas, na miejsce i bez żadnych komplikacji. Przedsiębiorcy działający na terenie Śremu oraz w okolicach nie raz skorzystali już z naszych usług. Liczymy na kolejne zlecenia oraz zapraszamy do współpracy nowych klientów z tych rejonów!

Spedycja krajowa Śrem

Firmy, które sprzedają swoje produkty w Polsce – czy to do fabryk i przetwórni, czy do magazynów i hurtowni, czy też do sklepów i marketów – mogą skorzystać z naszych usług w zakresie spedycji krajowej. Trasy po Polsce nie sprawiają nam najmniejszych trudności, a nasi doświadczeni spedytorzy i kierowcy zrealizują każde zlecenie na najwyższym poziomie,  niezależnie od tego, czy miejsce docelowe jest w, czy poza granicami naszego kraju.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Zajmujemy się logistyką, transportem i spedycją, zarówno na terenie kraju, jak i na skalę międzynarodową. Współpracuj z najlepszymi – HiT Transport zaprasza!