Spedycja Luboń

HiT Transport to firma, która zajmuje się spedycją i transportem. Podejmij z nami współpracę!

Witaj na stronie HiT Transport – firmy transportowej oferujące usługi z zakresu transportu i spedycji dla podmiotów z całej Polski. Dowiedz się więcej o tym, czym zajmujemy się na co dzień i dołącz do grona naszych klientów!

Międzynarodowy transport drogowy Luboń

Jedną z dziedzin naszej działalności jest międzynarodowy transport drogowy, czyli działania, których celem jest dostarczenie towarów do wyznaczonego miejsca poza granicami naszego państwa. Realizując zlecenia z zakresu transportu międzynarodowego, dokładamy wszelkich starań, aby każdy towar zawsze trafił na czas do wskazanego miejsca. Zespół naszych spedytorów opracowuje trasy przewozu, dobiera pojazdy, zatrudnia kierowców i organizuje cały proces przewozowy w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie. Dlaczego postawiliśmy akurat na transport drogowy? Przy obecnym zapotrzebowaniu na przewóz towarów pomiędzy krajami Europy jest to najbardziej opłacalne, najszybsze i najtańsze rozwiązanie. Transport kolejowy, śródlądowy czy lotniczy nie tylko generuje więcej kosztów, ale też jest znacznie trudniejszy w zorganizowaniu i wiąże się z koniecznością licznych przeładunków. Dlatego też naszym klientom oferujemy opcję najwygodniejszą i najkorzystniejszą pod względem finansowym.

Spedycja międzynarodowa Luboń

Wszystkie opisane powyżej działania wchodzą w zakres spedycji międzynarodowej. Ta dziedzina usług zawiera w sobie procesy transportowe oraz wszystkie związane z nimi kwestie organizacyjne. Naszym klientom z Lubonia proponujemy współpracę z naszą firmą za pośrednictwem jednego z dostępnych w okolicy oddziałów:

  • oddział w Wolsztynie (centrala firmy),
  • oddział w Poznaniu.

Te dwa oddziały są zlokalizowane najbliżej Lubonia. Oczywiście możliwe jest nawiązanie współpracy również z pozostałymi filiami naszej firmy: w Zielonej Górze, we Wrocławiu oraz w Szczecinie. Najważniejsze, aby klient był zadowolony zarówno z formy kontaktu, jak i z jakości realizowanych zleceń.

Spedycja krajowa Luboń

Poza transportem na skalę międzynarodową, zajmujemy się również spedycją krajową, czyli organizacją przewozu towarów do punktów na terenie Polski. Z tych usług chętnie korzystają przedsiębiorcy z Lubonia, którzy sprzedają swoje produkty na terenie kraju, np. do hurtowni, sklepów czy przetwórni. W przypadku usług z zakresu spedycji krajowej, jako HiT Transport także dajemy z siebie wszystko. Bezpiecznie, na czas i do celu – to nasze podstawowe zasady, bez względu na to, gdzie jest ten cel i jak daleka droga nas od niego dzieli.

Luboń to miasto, które ma duży potencjał rozwoju. Istniejące tu firmy mogą nawiązywać współpracę zarówno z polskimi, jak i z zagranicznymi podmiotami. Istnieje tu też duża przestrzeń do powstawania nowych przedsiębiorstw. Mamy nadzieję, że ich właściciele i przedstawiciele zwrócą się właśnie do nas o pomoc w drodze do sukcesu. Nasze usługi z zakresu spedycji z pewnością okażą się ogromnym wsparciem. Zapraszamy do kontaktu!