Transport spedycja krajowa usługi transport

Usługi, które świadczymy, wiążą się zarazem z dużą odpowiedzialnością, jak i z koniecznością posiadania rozległej wiedzy o przewozie towarów. Zadanie spedycji polega na organizowaniu i zarządzaniu przewozem towarów zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.Usługi, które świadczymy, wiążą się zarazem z dużą odpowiedzialnością, jak i z koniecznością posiadania rozległej wiedzy o przewozie towarów. Zadanie spedycji polega na organizowaniu i zarządzaniu przewozem towarów zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Brane są pod uwagę różne środki i formy transportu, najlepiej dostosowane do specyfiki towaru, terminów dostarczenia oraz oczekiwań Klientów korzystających z usług transportowych.

Zadaniem spedycji krajowej jest zarządzanie przewozem towarów na terenie kraju, natomiast międzynarodowa dotyczy przewozu towarów na terenie Europy oraz pozostałych kontynentów. Świadczenie międzynarodowych usług transportowych wymaga dużej wiedzy na temat przewozów drogowych i morskich oraz przepisów prawnych obowiązujących w krajach, przez które prowadzą trasy. W przypadku przewozu towarów na inne kontynenty stosuje się przewóz statkami, co wiąże się z uwzględnieniem odpowiednich procedur oraz przygotowaniem właściwych dokumentów.

HIT Transport to firma, która specjalizuje się w spedycji zarówno poza granice Polski, jak i krajowej. Jesteśmy w stanie zarówno zaplanować dokładnie przewóz towarów z jednego miejsca w drugie, jak i zrealizować proces transportu zgodnie z planem i założeniami, przy zachowaniu zasad profesjonalnej spedycji, a także terminów oraz wszelkich procedur przewozu konkretnych produktów i urządzeń.

Spedycją zajmują się firmy zatrudniające specjalistów zwanych spedytorami. Ich zadaniem jest pełna organizacja i przygotowanie przewozu towarów, zaczynając od jego odbioru i załadunku, poprzez przewóz w miejsce docelowe, a kończąc na przekazaniu towaru wskazanemu odbiorcy oraz rozładunku. Spedytor sporządza pełną dokumentację usługi przewozu, która zawiera zlecenie spedycyjne, umowę przewozu, instrukcję wysyłkową oraz wszelkie inne dokumenty związane z tym procesem.

Przyjmujemy zlecenia od firm chcących przewozić towary oraz udzielamy fachowych porad związanych z procesami spedycyjnymi. Gdy zlecenie jest już opracowane, a szczegóły uzgodnione, przygotowujemy strategię przewozu towarów. Zaczynamy od wyboru pojazdu, przygotowujemy plan trasy, którą towary będą transportowane. Odbieramy towary od nadawcy i przygotowujemy je do przewozu, właściwie je zabezpieczając. Następnie towar jest przewożony we wskazane miejsce wraz z przygotowaną wcześniej pełną dokumentacją. Na miejscu przesyłka przekazywana jest odbiorcy. Usługa spedycji łączy się nie tylko z przewozem towaru, ale także z jego właściwym przechowywaniem, odpowiednim udokumentowaniem procesu przewozu oraz ubezpieczeniem przewożonego towaru. Spedytor jest także odpowiedzialny za organizację wszystkich czynności związanych z przewozem. Mowa o takich czynnościach jak załadunek, wyładunek czy przeładunek towaru.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zgłoś się do nas. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, wykonywane z pełnym profesjonalizmem oraz odpowiedzialnością. Możesz powierzyć nam swoje towary z pewnością, że wykonamy zadanie terminowo i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – to nasza specjalność. Zajmujemy się tym od lat, w ciągu których zdobyliśmy rozległą wiedzę