Firmy transportowe na świecie

Poznaj 4 największe firmy transportowe na świecie!

firmy transportoweTransport to prężnie rozwijająca się dziedzina, bez której ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie gospodarki światowej. Z uwagi na to, niemal wszędzie bardzo duży akcent stawia się na rozwój firm transportowych umożliwiających szybkie i sprawne dostarczanie towarów w obrębie całej kuli ziemskiej. Poniżej przegląd największych firm transportowych na świecie, do których mamy nadzieje niebawem dołączyć! ???? 

Legion Logistics LLC 

Ta amerykańska firma stawia na transport ciężarowy i działa we współpracy z wieloma przewoźnikami, którzy udostępniają jej swoje floty. Głównym obszarem jej działalności jest Ameryka Północna oraz Środkowa, choć jej zasięg obejmuje również inne kontynenty, do których towary firma transportuje za pomocą samolotów lub statków. 

DHL 

DHL jest niemiecką firmą, która zajmuje się transportem i logistyką, obejmując zasięgiem swoich działań obszar wszystkich kontynentów. Organizuje przewóz ładunków zarówno za pośrednictwem transportu drogowego, jak również przy wykorzystaniu innych kanałów: morskich i lotniczych. 

Kuehne Nagel 

Jest to kolejna niemiecka, a zarazem najstarsza na świecie firma transportowa, która działa na terenie ponad 100 krajów, w tym również w Polsce. Skupia się głównie na transporcie morskim. Oprócz transportu, zajmuje się również logistyką. Jej działalność przyczyniła się do usprawnienia wymiany handlowej między Azją a Europą. 

DB Schenker 

Niemieckiej dominacji ciąg dalszy. Oto kolejna firma transportowa, która zajmuje się różnymi rodzajami transportu, a także spedycją i logistyką, wspomagając wymianę handlową pomiędzy wieloma krajami oraz przedsiębiorstwami z różnych branż. Mamy nadzieję, że niebawem firma HiT Transport dołączy do grona najlepszych firm na świecie. Nasze usługi transportowe znajdują uznanie na rynku krajowym, więc mamy nadzieję zaistnieć również w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy na dobrej drodze ????