Piszą o nas! Hit Transport w magazynie „Scania w Polsce”

Prezes HiT Transport, Hubert Szawaryński, miał już w tym roku przyjemność udzielić wywiadu poczytnemu portalowi branżowemu CargoNews, gdzie ujawnił kilka sekretów naszej firmy. Kilka miesięcy później przyszedł czas na „powtórkę z rozrywki”. Tym razem z Prezesem porozmawiali redaktorzy magazynu „Scania w Polsce”.

HiT Transport – firma pełna możliwości

W rozmowie z redaktorami branżowego pisma Hubert Szawaryński zdradził wiele znaczących liczb i faktów, które udowadniają, że HiT Transport to jedna z najprężniej rozwijających się firm transportowych w Polsce.

– Dziennie ładujemy 700 zestawów, w kraju i za granicą, cały czas szukamy ludzi do pracy, wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu ze strony klientów.

Zdaniem Prezesa, sukces firmy tkwi w kompleksowym działaniu, na które składa się: rzetelność, elastyczność, konsekwencja i komunikatywność. Nie można też zapomnieć o misji, jaką wypełniamy w ramach społecznej odpowiedzialności firmy, dbając o wspieranie ważnych lokalnych inicjatyw.

Firma transportowa, która stale się rozwija

Jak wynika z rozmowy, Hubert Szawaryński uważa, że kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest jego nieustanny rozwój. Naszej firmie transportowej nie można zarzucić zaniedbań w tym aspekcie: kilka miesięcy temu udało nam się otworzyć kolejny, szósty oddział HiT-a – tym razem w Nowej Soli. W ubiegłym miesiącu mieliśmy również przyjemność uczestniczyć w  V Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TransPoland Translogistica w Warszawie – największym wydarzeniu tego typu w Polsce. Nasza firma transportowa kształci nie tyko swoje szeregi, ale również młody narybek polskiej branży TSL, pozostając w stałej współpracy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, Politechniką Wrocławską, Politechniką Poznańską oraz Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu,

Całość rozmowy z Prezesem HiT Transport jest dostępna na stronie firmy Scania. Miłej lektury!