Międzynarodowy transport drogowy Legnica

Rzetelne usługi transportowe w konkurencyjnych cenach – sprawdź naszą ofertę w Legnicy!

Jak firmy oferujące usługi z zakresu międzynarodowego transportu drogowego walczą o klienta? Pierwsze, co przychodzi na myśl, to walka cenowa – ten, komu można zapłacić najmniej, będzie się cieszył największym zainteresowaniem ze strony klientów. Ale czy na pewno? Czy w parze z atrakcyjną ceną nie powinna iść jakość? No właśnie, a więc może od tego powinniśmy zacząć…

Międzynarodowy transport drogowy Legnica

Jeśli chodzi o międzynarodowy transport drogowy, to jego ceny są bardzo atrakcyjne już w momencie porównania ich do innych form transportu – np. lotniczego. Ponadto do zalet tej formy przewożenia towarów należy bezpośredniość i łatwa kontrola nad ładunkiem. Firmy transportowe muszą jednak zawalczyć o klienta również innymi kwestiami, do których należy terminowe wykonywanie zleceń, bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz sprawny system kontrolowania przebiegu zlecenia oraz przekazywania informacji. Tylko wtedy, gdy usługodawca spełni wszystkie te warunki, klient będzie w stanie w pełni mu zaufać. Jeśli zaś chodzi o ceny, w dużej mierze są one uzależnione od sytuacji na rynku. Przewoźnik nie może ustalić za przewóz ceny oderwanej od rzeczywistości – zbyt niskiej, ponieważ realizacja zlecenia będzie dla niego nieopłacalna, ani zbyt wysokiej, ponieważ w ten sposób skutecznie odstraszy klientów i zachęci ich do skorzystania z usług konkurencji.

Spedycja międzynarodowa Legnica

Na ceny przewozów składa się wiele czynników, począwszy od kosztów utrzymania taboru, zakupu paliwa, korzystania z autostrad, poprzez koszty pracownicze, aż po opłaty, ubezpieczenia, podatki. Przewoźnicy nie są niestety w stanie ograniczać kosztów transportu ani pokonywać przeszkód (np. niedoboru kierowców czy korków na trasach – powodujących opóźnienia), w związku z czym ceny usług transportowych stopniowo rosną – i trend ten będzie się na pewno utrzymywał. Jednak biorąc pod uwagę to, jak szybko rozwija się spedycja międzynarodowa, technologia motoryzacyjna i systemy zarządzania, ponoszenie wyższych kosztów nie będzie generowało strat, a wręcz przeciwnie – przełoży się na większe korzyści oraz poszerzające się możliwości rozwoju.

Spedycja krajowa Legnica

Zapraszamy klientów z Legnicy do zapoznania się z naszą ofertą związaną ze spedycją krajową, międzynarodową, przewozami na terenie całej Europy oraz logistyką. Jesteśmy pewni, że zarówno nasze stawki, jak i jakość wykonywanych usług spełnią wszystkie oczekiwania przedsiębiorców z okolicy.

Transport ADR Legnica

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą przewozów ADR. Transport ładunków niebezpiecznych wymaga nie tylko technologii, ale i wiedzy. W HiT Transport mamy i to, i to. Możesz nam zaufać i powierzyć towary o różnych właściwościach – wybuchowe, łatwopalne, toksyczne i inne. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej dziedzinie naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!