Spedycja Jelenia Góra

Spedycja i transport krajowy i międzynarodowy- współpracuj z najlepszymi!

Za pomocą spedycji towar zawsze trafia tam, gdzie powinien. Jest to niezwykle istotny element branży TSL (transport, spedycja, logistyka), ponieważ sprawia, że cały przebieg transportu jest efektywny i niezawodny. Dzięki temu przedsiębiorcy zajmujący się produkcją i dystrybucją rozwijają się, są w stanie działać sprzedażowo i tym samym wzbogacać się. Usługi z tej dziedziny są dostępne w Jeleniej Górze za sprawą Hit Transport. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i dołącz do grona naszych klientów!

Międzynarodowy transport drogowy Jelenia Góra

W skład działalności firmy Hit Transport wchodzi między innymi międzynarodowy transport drogowy, a mianowicie wszelkie działania mające na celu dostarczenie towaru do wyznaczonego miejsca poza granicami naszego państwa. Niezależnie od rodzaju transportu, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każdy towar bezpiecznie dotarł na czas do wskazanego miejsca. Nasza doświadczona kadra spedytorów bardzo skrupulatnie pracuje nad doborem najkorzystniejszej trasy przewozu, pojazdów i kierowców. 

Spedycja międzynarodowa Jelenia Góra

Spedycja międzynarodowa to wyjątkowa odmiana szeroko pojętej spedycji. Posługują się nią przede wszystkim przedstawiciele handlu międzynarodowego. Aktualnie różnica między spedycją krajową, a międzynarodową staje się coraz mniej zauważalna ze względu na otwarcie granic w ramach Unii Europejskiej. Niemniej jednak spedycja międzynarodowa wciąż odgrywa istotną rolę w biznesie transportowym. 

Cały proces spedycji międzynarodowej jest niezwykle złożony i skomplikowany, a zatem spedytorzy mają pełne ręce odpowiedzialnej roboty. W zakres obowiązków spedytora wchodzi nie tylko organizacja transportu towarów, ale również udzielanie szczególnie cennych i fachowych porad.

Spedycja krajowa Jelenia Góra

Poza międzynarodowym transportem towarów zajmujemy się również spedycją krajową. Organizujemy zatem przewóz do miejsc na terenie całej Polski. Z naszych usług chętnie korzystają przedsiębiorcy z Jeleniej Góry i nie tylko, którzy sprzedają swoje produkty na terenie kraju. Również w zakresie spedycji krajowej firma HiT Transport daje z siebie wszystko, aby cały proces spedycyjno-logistyczno-transportowy przebiegł bez najmniejszych zarzutów tak, aby nasz klient był zawsze zadowolony. Bezpiecznie, na czas i do celu- to nasze podstawowe zasady.

Transport ADR Jelenia Góra

W ramach naszych usług, w tym specjalistycznego transportu drogowego, oferujemy przewóz towarów niebezpiecznych. Tego rodzaju transport podlega ścisłej regulacji przepisami prawnymi. Każdą firmę, która zajmuje się transportem specjalistycznym, obejmuje szczegółowa lista towarów niebezpiecznych klasyfikując je i nadając im numer identyfikacyjny pod względem stopnia zagrożenia. Zasady funkcjonowania transportu towarów niebezpiecznych są zawarte w oficjalnej Umowie Europejskiej odnoszącej się do międzynarodowego transportu materiałów niebezpiecznych, czyli tzw. ADR. Podporządkowują się jej wszystkie szczeble obrotu towarami niebezpiecznymi, od nadawcy, przez przewoźników, aż do odbiorców.

Jeśli więc szukasz niezawodnej firmy transportowej w Jeleniej Górze lub okolicach, HiT Transport z pewnością poradzi sobie z najcięższym zadaniem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!