Międzynarodowy transport drogowy Swarzędz

Dowiedz się, dlaczego w zakresie międzynarodowego transportu drogowego warto skorzystać właśnie z usług HiT Transport.

Robimy wszystko, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom polskich firm eksportujących swoje towary bądź sprowadzających produkty i surowce do Polski. Zauważamy, jak szybko zmienia się rynek transportu drogowego oraz jak dynamicznie wzrasta zapotrzebowanie na usługi spedycyjne i transportowe. Dlatego też stworzyliśmy sieć oddziałów w całej Polsce. Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować pełnowartościową i kompleksową obsługę transportu międzynarodowego w zakresie przewozów drogowych. Wszystkich klientów ze Swarzędza zachęcamy szczególnie do kontaktu z naszymi oddziałami w Wolsztynie i Poznaniu, ponieważ są najbliżej położone, a bezpośredni kontakt pomiędzy firmami będzie dzięki temu znacznie łatwiejszy.

Międzynarodowy transport drogowy Swarzędz

Usługi w zakresie międzynarodowego transportu drogowego możemy realizować na najwyższym poziomie dzięki: własnemu nowoczesnemu taborowi, który spełnia najwyższe wymagania techniczne, a także dotyczące bezpieczeństwa i ekologii, wysoko wykwalifikowanym pracownikom z wieloletnim doświadczeniem w branży, efektywnym systemom zarządzania, doskonałej znajomości branży (w tym również warunków na drogach krajowych i europejskich).

Spedycja międzynarodowa Swarzędz

Jesteśmy specjalistami w organizowaniu przewozu towarów pomiędzy krajami, czyli innymi słowy – w zakresie spedycji międzynarodowej. Wiemy, co zrobić, aby powierzony nam towar dotarł do odbiorcy na czas, bez żadnych opóźnień, komplikacji, wypadków i innych zdarzeń, których każda firma transportowa wolałaby unikać. Dalekie trasy nie są nam straszne – zarówno nasi kierowcy, jak i spedytorzy wykonują swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nie boimy się także wyzwań – zajmujemy się przewozem nawet niestandardowych ładunków. Każda zainteresowana tymi usługami firma ze Swarzędza może nas pytać o szczegóły drogą telefoniczną lub mailową – do czego serdecznie zachęcamy.

Spedycja krajowa Swarzędz

Realizujemy również usługi, które ograniczają się do przewozu towarów na terenie Polski. Takich zleceń jest całe mnóstwo – przecież każdy sklep, każda firma produkcyjna, każda hurtownia czy punkt sprzedaży musi być zaopatrzony w niezbędne produkty, surowce, sprzęty, technologie. Właśnie tym możemy się zająć na zlecenie firm ze Swarzędza.

Zarówno w przewozach międzynarodowych, jak w spedycji krajowej niezbędne są pewne kompetencje, którymi muszą charakteryzować się spedytorzy. Należą do nich:

  • zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność,
  • rzetelne wykonywanie swoich zadań,
  • umiejętność szybkiego reagowania,
  • zdolności komunikacyjne,
  • znajomość branży transportowej i jej potrzeb.

Wszyscy nasi pracownicy z pewnością spełniają każdy z tych warunków. Dlatego efekty współpracy z nami są satysfakcjonujące dla naszych klientów, a konkurencję już dawno pozostawiliśmy w tyle. Jeśli Ty także chcesz się przekonać o jakości naszych usług, skontaktuj się z nami – czekamy i zapraszamy!