Spedycja krajowa Swarzędz

Chcesz przewieźć ładunki do dowolnego miejsca na terenie Polski? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług w zakresie spedycji krajowej!

Spedycja krajowa to dziedzina usług, która obejmuje długą listę różnorodnych, mniej lub bardziej specjalistycznych czynności. Zalicza się do nich między innymi:

  • przygotowanie dokumentacji transportowej,
  • opracowanie i zaplanowanie trasy przewozu oraz godzin pracy kierowcy,
  • zarządzanie załadunkiem i rozładunkiem towaru,
  • bieżące kontrolowanie przebiegu transportu,
  • rozliczenie kosztów transportu.

Międzynarodowy transport drogowy Swarzędz

W przypadku przewozów na terenie kraju nie trzeba zajmować się dokumentacją i opłatami celnymi. Inaczej jest w przypadku przewozu towarów za granicę. Wtedy trzeba wziąć pod uwagę także przepisy drogowe panujące w krajach transferowych i kraju docelowym, jak również specyficzne warunki panujące na drogach (np. warunki klimatyczne w południowej Europie).

Międzynarodowy transport drogowy wymaga też pewnych dodatkowych kompetencji, np. związanych ze znajomością języków obcych. Wysyłanie towarów za granicę wiąże się bowiem z koniecznością porozumiewania się w obcym języku zarówno z odbiorcami, jak i z innymi osobami, które mogą się pojawić na drodze podczas realizacji transportu (np. funkcjonariuszami policji kontrolującymi pojazd na trasie). Dlatego też specjaliści od przewozów międzynarodowych muszą płynnie porozumiewać się w językach obcych. Im znają ich więcej, tym są cenniejsi dla branży.

Spedycja międzynarodowa Swarzędz

Nasze usługi w zakresie spedycji międzynarodowej oferujemy podmiotom ze Swarzędza w tym samym zakresie co transport na terenie kraju. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na ten temat!

Spedycja krajowa Swarzędz

Jeśli chcesz przewieźć towary ze Swarzędza do dowolnego punktu w Polsce, np. po to aby zaopatrzyć sklepy, hale magazynowe, salony sprzedaży, hurtownie czy firmy produkcyjne, możesz nam w tej kwestii w stu procentach zaufać. Jako polska firma chcemy wspierać inne działające na terenie kraju przedsiębiorstwa, dlatego warunki współpracy z nami są bardzo atrakcyjne. Więcej szczegółów przedstawimy oczywiście podczas kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w zakresie spedycji krajowej oraz międzynarodowej? Na to pytanie najlepiej odpowiedzą doświadczenia naszych dotychczasowych klientów. Bardzo często spotykamy się z opinią, że ciężko znaleźć na polskim rynku firmę, która by oferowała usługi na podobnie wysokim poziomie. Nie bez powodu jesteśmy uważani za lidera branży, a świadczą o tym namacalne dowody: liczne certyfikaty jakości – zarówno polskie, jak i międzynarodowe (np. Certyfikat Primus Nominatus w zakresie procesów jakości zarządzania), a także przyznane nam w 2015 roku II miejsce w rankingu najlepszych, najlepiej ocenianych i najaktywniejszych polskich firm w Systemie Trans.eu (awans z miejsca III, które osiągnęliśmy rok wcześniej). Jakość, terminowość, niezawodność – jeśli cenisz te cechy usług spedycyjnych, zgłoś się do HiT Transport!