Międzynarodowy transport drogowy Turek

Zajmujemy się międzynarodowym transportem drogowym, a także przewozami w kraju. Poznaj nas lepiej!

Dzięki międzynarodowemu transportowi drogowemu sukces osiągnęło już wiele firm, które mogą nawiązywać udaną współpracę handlową z wieloma zagranicznymi podmiotami. HiT Transport to firma, której warto zlecić usługi transportowe. Nasza rzetelność, terminowość i profesjonalizm sprawiają, że możemy zaoferować przewozy na najwyższym poziomie i ułatwić przedsiębiorstwom wysyłanie produktów za granicę. Sprawdź, jaką mamy ofertę dla firm z Turka!

Międzynarodowy transport drogowy Turek

Dlaczego w naszej działalności stawiamy głównie na transport drogowy? Jako że zajmujemy się przewozami głównie do krajów Unii Europejskiej (a także do Norwegii czy Rosji), zdecydowaliśmy się na wybór najbardziej ekonomicznej i najpraktyczniejszej metody transportu na tak stosunkowo nieduże odległości. Transport drogowy ma następujące zalety:

  • z jego użyciem można dowieźć towar dokładnie w miejsce przeznaczenia – nie trzeba dokonywać przeładunków, używać transportu kombinowanego i szukać dodatkowych pośredników, tak jak to jest np. przy przewozach kolejowych lub wodnych; rozbudowana sieć dróg sprawia, że samochód przewożący towar dotrze do każdego zakątka – bezpośrednio, prosto i bezpiecznie;
  • jest to tani sposób przewożenia towarów – zwłaszcza w porównaniu z innymi gałęziami transportu;
  • drogą lądową można przewieźć właściwie każdy rodzaj towarów; oczywiście w niektórych wypadkach wymagają one specjalnego traktowania, określonych warunków przechowywania czy dodatkowych zabezpieczeń na czas podróży. Jednak warunki panujące na drogach są na tyle neutralne, że nie ma ryzyka zmiany właściwości towaru, jego uszkodzenia czy innych problemów.

Spedycja międzynarodowa Turek

Organizacja transportu za granicę, czyli innymi słowy spedycja międzynarodowa, to dziedzina, w której potrzebne są szczególne kompetencje i wiedza. Dlatego w HiT Transport nie zatrudniamy przypadkowych osób – wszyscy nasi pracownicy to osoby doświadczone, kompetentne i odpowiedzialne. Dzięki temu przewozy, które realizujemy, zawsze przebiegają sprawnie i bezproblemowo, a nasi klienci są z nich niezmiennie zadowoleni. Jeśli poszukujesz w Turku firmy, która zajmie się transportem profesjonalnie, zacznij współpracować z nami!

Spedycja krajowa Turek

Naszą ofertę kierujemy także do osób, które chcą przewozić towary na terenie Polski. Transport krajowy i spedycja krajowa to kolejna gałąź naszej działalności, w której jesteśmy profesjonalistami i liderami w skali całej Polski. Sprawdź przyznane nam certyfikaty jakości, zapytaj o opinie naszych dotychczasowych klientów i zapoznaj się z naszą ofertą, a z pewnością przekonasz się, że warto z nami współpracować.

HiT Transport to bezpieczeństwo, terminowość i wysoka jakość obsługi klienta. Jeśli prowadzisz działalność produkcyjną lub handlową w Turku, nasza oferta z pewnością Cię zaciekawi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i liczymy na udaną współpracę!